POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Miejsca reklamowe

 

 

Poza zintegrowanymi pakietami sponsorskimi, Chrobry Głogów przygotował szeroką ofertę dla podmiotów chcących dotrzeć z reklamą do konkretnej publiczności. Zaplecze Chrobrego to nie tylko stadion piłkarski, ale też hala widowiskowo-sportowa, obiekty basenowe czy będąca formą komunikacji z kibicami i klientami strona internetowa. Każde z tych miejsc to tysiące odwiedzin i różniący się profil odbiorców. Przykładowo, z hali korzystają głównie sportowcy, podczas gdy z pływalni całe rodziny. Wykorzystujemy możliwości największej w regionie bazy sportowej i wskazujemy kilka najlepszych rozwiązań. Możecie Państwo wybrać dowolną opcję, dzięki której marka prowadzonej działalności będzie utrwalana wśród tysięcy odbiorców. Kwota danej usługi jest elastyczna i zależy od kilku czynników, więc w sprawie szczegółów prosimy o kontakt.

 

 

 

REKLAMA NA STADIONIE

 

Wizytówką Chrobrego Głogów jest pierwsza drużyna, która obecnie występuje w pierwszej lidze piłkarskiej. W całym 2015 roku mecze Chrobrego obejrzało ok. 25 000 kibiców, co daje średnią 1500 widzów na jedno spotkanie.

Widowiskami interesują się także media. Każdorazowo są relacjonowane przez te ogólnopolskie (transmisje wybranych spotkań w Polsacie) i lokalne.

 

 

 REKLAMA NA PŁYWALNI CHROBRY

 

Pływalnię Chrobry odwiedzają osoby prywatne, grupy zorganizowane i stowarzyszenia. Zarówno z Głogowa, jak i okolicy.

 

W ciągu dnia przez obiekt przemieszcza się ok. 500 osób. Podczas najlepszych, głównie weekendowych dni, frekwencja dochodzi do ok. 1000 klientów.

 

W całym 2015 roku system odnotował ponad 200 000 wejść.

 
 
 
 
 
 
 

 

REKLAMA W HALI CHROBREGO

 

Hala widowiskowo-sportowa to przede wszystkim korzystające z niej stowarzyszenia sportowe. W ciągu dnia odbywa się do kilkunastu jednostek treningowych z ich udziałem, a przez weekend po kilka zorganizowanych widowisk sportowych.

 

Z drugiej strony reklama dociera do osób, które stanowią widownię podczas pozostałych imprez: wystaw, koncertów, kabaretonów, balów...

 

 

 
 
 

 

REKLAMA NA CHROBRY-GLOGOW.PL

 

Ustanowiony rekord odsłon w ciągu dnia - ponad 80 000.

Codziennie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy odsłon.

Wejścia nie tylko z Głogowa i pozostałej części województwa, ale też całego kraju i nawet najdalszych zakątków świata (Australia, Stany Zjednoczone). 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny