POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Reklama na chrobry-glogow.pl

 

SPONSOR RELACJI LIVE

 

 

PAKIET

STANDARD

 
 

Zareklamuj swoją firmę!

Wizytówką Chrobrego Głogów S.A. w sieci jest strona internetowa www.chrobry-glogow.pl. Profesjonalnie zaprojektowana witryna, dzięki licznym odwiedzinom, staje się atrakcyjnym narzędziem reklamowym, dlatego oferujemy kampanię wizerunkową realizowaną przy pomocy reklamy graficznej. To najpopularniejszy sposób obecności firmy w internecie. Proponujemy kilka rozwiązań, które można dopasować do własnych wymagań, a które zakładają zróżnicowany format reklamy graficznej.
 
 

Dlaczego www.chrobry-glogow.pl?

  • - Popularność reklamowanej marki zapewni zainteresowanie stroną oficjalną Chrobrego Głogów S.A. Codziennie notujemy od kilku do kilkudziesięciu tysięcy odsłon. Niedawno ustanowiony rekord wynosi 76 767 (wrzesień 2013). W ciągu niespełna roku było to niemal 2,7 mln odsłon.

 

 

  • - Reklama 365 dni w roku. Na www.chrobry-glogow.pl codziennie publikujemy od kilku do nawet kilkunastu wiadomości. Dodajemy filmy, galerie zdjęć, wywiady... Dzięki temu strona tętni życiem przez cały rok, a średnia liczba dziennych odsłon wynosi około 13 000 (tak było w miesiącu wrześniu 2013).
Zestawienie liczby odsłon w poszczególnych dniach września 2013. Dzienna liczba odsłon nie zeszła poniżej 4000
 
 

  • - Inwestycja w reklamę, która przynosi coraz większe korzyści. Stały rozwój www.chrobry-glogow.pl, systematyczne uruchamianie nowych podstron i wdrażanie zaawansowanych technicznie elementów, jak Elektroniczne Biuro Prasowe czy kalendarz wydarzeń, powoduje, że popularność strony w sieci stale rośnie.
Ruch na stronie www.chrobry-glogow.pl w okresie od stycznia 2013 do września 2013 uwydatnia rosnącą liczbę odsłon w ciągu miesiąca
 
 
  • - Baza użytkowników strony www.chrobry-glogow.pl to obecnie ponad 200 osób i stale się powiększa. Do zarejestrowanych w serwisie osób docieramy z reklamą w formie wysyłanego na skrzynki e-mail newslettera. A profil na Facebooku, do którego również docieramy z reklamą, śledzi ponad 2800 użytkowników.

 

 

  • - Z reklamą na www.chrobry-glogow.pl można dotrzeć daleko poza Głogów. Sporo wejść odnotowujemy z całego terytorium kraju, z regionów, w których w rozgrywkach ligowych rywalizują drużyny Chrobrego, ale też z państw Europy i innych kontynentów, Anglii, Francji, Szwecji, Stanów Zjednoczonych, Kanady, a nawet Brazylii czy Australii. Miejsc, w których przebywają osoby interesujące się wciaż losami klubu.

Dane demograficzne pokazujące odwiedziny strony www.chrobry-glogow.pl w poszczególnych województwach Polski i na świecie

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny