BART-GAZ nowym Sponsorem Chrobrego

Kolejny sponsor przychodzi ze wsparciem do Klubu, gdy mamy coraz większą świadomość konsekwencji finansowych, które poniesiemy zapewne całkiem niebawem w związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19. Wartość kolejnej umowy,…
21-10-2020 12:47
autor: AM

Kolejny sponsor przychodzi ze wsparciem do Klubu, gdy mamy coraz większą świadomość konsekwencji finansowych, które poniesiemy zapewne całkiem niebawem w związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19. Wartość kolejnej umowy, którą podpisaliśmy wydaje się tym większa.

Bart-Gaz Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe to rodzinna głogowska firma, funkcjonująca na naszym rynku od ponad 20 lat.

Bart-Gaz oferuje usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa gazociągów i przyłączy gazowych, instalacji gazowych, stacji redukcyjno-pomiarowych oraz węzłów redukcyjnych. Zajmuje się oceną oraz badaniem stanu technicznego instalacji gazowych. Posiada uprawnienia do sprawowania nadzoru nad pracami budowlanymi w specjalności instalacyjnej. Zajmujemy się nie tylko instalacjami gazowymi ale równiez i wodno-kanalizacyjnymi w zakresie projektowania i nadzoru wykonawczego. Firma może pochwalić się także certyfikatem jakości PN EN ISO 9001:2000. „Wypracowana i wdrożona w firmie polityka jakości jest zawsze nakierowana na uzyskanie jej najwyższego w danych warunkach poziomu i w tym zakresie nie ma kompromisów”.

Jako sponsor brązowy Bart-Gaz korzysta z podstawowego pakietu świadczeń reklamowych Chrobrego Głogów, tak więc między innymi banner Bart-Gazu będzie widoczny podczas meczów Fortuna 1 Ligi na naszym stadionie, a logo i reklama firmy pojawi się na stronie internetowej Chrobrego.

Więcej informacji o naszym nowym sponsorze: bartgaz.glogow.pl