Akademia Piłki Nożnej

Dołącz do klubowej Akademii Chrobrego Głogów!

Akademia Piłki Nożnej Chrobry Głogów to najlepsze miejsce do rozpoczęcie piłkarskiej kariery! Zapraszamy chłopców i dziewczynki na nabór do drużyn piłkarskich naszego klubu.

"
"
"
Kwiecień 2024
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Maj 2024
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Czerwiec 2024
nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
27-04-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 7 kolejka
Chojnowianka
Chojnów
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
27-04-2024 10:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 7 kolejka
Górnik
Złotoryja
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
27-04-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 18 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Śląsk
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
27-04-2024 12:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 7 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Górnik
Złotoryja
dni
godzin
minut
sekund
27-04-2024 13:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 6 kolejka
WKS
Śląsk Wrocław
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
27-04-2024 15:00
4 Liga / 26 kolejka
Chrobry
II Głogów
Słowianin
Wolibórz
dni
godzin
minut
sekund
27-04-2024 17:30
I Wojewódzka Liga Juniorów / 22 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Karkonosze
Jelenia Góra
dni
godzin
minut
sekund
28-04-2024 10:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 18 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Ślęza
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
28-04-2024 10:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 6 kolejka
Miedź
Legnica
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
28-04-2024 10:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 6 kolejka
Śląsk
Wrocław
Chrobry
U-14 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
28-04-2024 12:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 18 kolejka
Chrobry
U-17 III Głogów
Miedź
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
28-04-2024 14:30
IV Okręgowa Liga Trampkarzy / 7 kolejka
Chrobry
U-15 III Głogów
Zawisza
Serby
dni
godzin
minut
sekund
01-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 7 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
Olympic
Junior Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
01-05-2024 16:00
4 Liga / 27 kolejka
Chrobry
II Głogów
Prochowiczanka
Prochowice
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 8 kolejka
Sokół
Jerzmanowa
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 8 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Miedź
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 8 kolejka
Zamet
Przemków
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 19 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Parasol
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 19 kolejka
Chrobry
U-17 III Głogów
FC
Wrocław Academy
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Trampkarzy / 8 kolejka
Sparta
Rudna
Chrobry
U-15 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 7 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
Parasol
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 19 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Karkonosze
Jelenia Góra
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 7 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Zagłębie
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 8 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
Parasol
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 23 kolejka
Polonia-Stal
Świdnica
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
04-05-2024 16:00
4 Liga / 28 kolejka
Polonia
Środa Śląska
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 9 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 9 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Konfeks
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 20 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Orzeł
Ząbkowice Śląskie
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 20 kolejka
Chrobry
U-17 III Głogów
FC
Wrocław Academy II
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Trampkarzy / 9 kolejka
Chrobry
U-15 III Głogów
Sparta
Grębocice
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 8 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
Śląsk
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 20 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Lechia
Dzierżoniów
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 8 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Nysa
Zgorzelec
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 9 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
Zagłębie
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 24 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Piast
Nowa Ruda
dni
godzin
minut
sekund
11-05-2024 16:00
4 Liga / 29 kolejka
Chrobry
II Głogów
Polonia-Stal
Świdnica
dni
godzin
minut
sekund
15-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Chojnowianka
Chojnów
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 00:00
4 Liga / 30 kolejka
Moto
Jelcz Oława
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 21 kolejka
Miedź
Legnica
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 21 kolejka
Iskra
Kochlice
Chrobry
U-17 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 10 kolejka
Kopalniak
Gaworzyce
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 9 kolejka
Górnik
Polkowice
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 21 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Górnik
Polkowice
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 9 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Bobrzanie
Bolesławiec
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 12:30
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 10 kolejka
Ślęza
Wrocław
Chrobry
U-14 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
18-05-2024 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 25 kolejka
Moto-Jelcz
Oława
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Chrobry
U-13 IV Głogów
Jaworzanka
1946 Jawor
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 00:00
4 Liga / 31 kolejka
Chrobry
II Głogów
Zenit
Międzybórz
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Trampkarzy / 11 kolejka
Chrobry
U-15 III Głogów
Football
Academy Głogów
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Miedź
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 11 kolejka
Górnik
Złotoryja
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 22 kolejka
Chrobry
U-17 III Głogów
Łużyce
Lubań
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 10 kolejka
Łużyce
Lubań
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 11 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
Miedź
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 10 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
Zagłębie
Lubin
dni
godzin
minut
sekund
25-05-2024 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 26 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
FC
Wrocław Academy
dni
godzin
minut
sekund
30-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 23 kolejka
Chrobry
U-17 III Głogów
Górnik
NM Wałbrzych
dni
godzin
minut
sekund
30-05-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 23 kolejka
FC
Wrocław Academy II
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
30-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 11 kolejka
FC
Wrocław Academy
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
30-05-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 11 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Jaworzanka
1946 Jawor
dni
godzin
minut
sekund
30-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 12 kolejka
Chrobry
U-14 Głogów
Śląsk
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
30-05-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 23 kolejka
Olympic
Junior Wrocław
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 24 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Iskra
Kochlice
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Amico
Lubin
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 24 kolejka
Mewa
Kunice
Chrobry
U-17 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 00:00
4 Liga / 32 kolejka
Górnik
Nowe Miasto Wałbrzych
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Trampkarzy / 12 kolejka
Gwardia
Białołęka
Chrobry
U-15 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Jaworzanka
1946 Jawor
Chrobry
U-13 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 12 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
Olympic
Junior Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 12 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Karkonosze
Jelenia Góra
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 13 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
WKS
Śląsk Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 24 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
FC
Wrocław Academy
dni
godzin
minut
sekund
01-06-2024 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 28 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Bobrzanie
Bolesławiec
dni
godzin
minut
sekund
02-06-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 12 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Sokół
Jerzmanowa
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Górnik
Lubin
Chrobry
U-13 IV Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 25 kolejka
Łużyce
Lubań
Chrobry
U-16 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 25 kolejka
Chrobry
U-17 III Głogów
Olympic
Junior Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 00:00
4 Liga / 33 kolejka
Chrobry
II Głogów
Iskra
Księginice
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Trampkarzy / 13 kolejka
Chrobry
U-15 III Głogów
Korona
Czernina
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 13 kolejka
Chrobry
U-13 III Głogów
Jaworzanka
1946 Jawor
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 10:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 29 kolejka
WKS
Śląsk Wrocław
Chrobry
U-19 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 13 kolejka
Chrobry
U-15 Głogów
WKS
Śląsk Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 13 kolejka
Chrobry
U-15 II Głogów
Miedź
Legnica
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy C2 / 14 kolejka
Olympic
Junior Wrocław
Chrobry
U-14 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
08-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 25 kolejka
Zagłębie
Lubin
Chrobry
U-17 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Górnik
Złotoryja
Chrobry
U-13 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 00:00
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 26 kolejka
Chrobry
U-16 Głogów
Chrobry
U-17 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 00:00
4 Liga / 34 kolejka
KS
Łomnica
Chrobry
II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 00:00
IV Okręgowa Liga Trampkarzy / 14 kolejka
Zawisza
Serby
Chrobry
U-15 III Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 00:00
III Okręgowa Liga Młodzików / 14 kolejka
Chrobry
U-13 II Głogów
Górnik
Złotoryja
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych / 26 kolejka
Chrobry
U-17 Głogów
Ślęza
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 11:00
I Wojewódzka Liga Trampkarzy / 14 kolejka
Parasol
Wrocław
Chrobry
U-15 Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 11:00
II Wojewódzka Liga Trampkarzy / 14 kolejka
Zagłębie
Lubin
Chrobry
U-15 II Głogów
dni
godzin
minut
sekund
15-06-2024 13:00
I Wojewódzka Liga Juniorów / 30 kolejka
Chrobry
U-19 Głogów
Parasol
Wrocław
dni
godzin
minut
sekund
4 Liga
LP.
M
W/R/P
P
1
Miedź II Legnica
25
19 / 3 / 3
60
2
Słowianin Wolibórz
25
19 / 3 / 3
60
3
Moto Jelcz Oława
25
18 / 3 / 4
57
4
Barycz Sułów
25
17 / 4 / 4
55
5
Piast Żmigród
25
14 / 6 / 5
48
7
Chrobry II Głogów
25
11 / 4 / 10
37
100% akcji Spółki
Sponsor Akademii Piłki Nożnej
Partner techniczny
Sponsorzy Ligi
Business Club Platynowy / Sponsor Premium
Business Club Złoty
Business Club Srebrny
Business Club Brązowy
Patroni Medialni - w przygotowaniu
Kluby partnerskie