E-Towers Famaba dłużej będzie wspierać Chrobrego

E-TOWERS FAMABA S.A. należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej E-CRANE z dalszym sponsoringiem naszego klubu.
29-06-2023 11:35
autor: AM
Od początku roku zacieśniamy kontakty z E-Towers Famaba. Po naszym ostatnim śniadaniu biznesowym, kiedy gościliśmy Marylou Van Engelandt i Tycho Bauwensa - przedstawicieli całej Grupy E-Crane, której część stanowi obecnie nasza głogowska firma, jesteśmy w bieżącym kontakcie. Efektem naszych spotkań jest podpisanie kolejnej umowy sponsoringowej. Warto dodać, że jesteśmy pierwszym klubem piłkarskim wspieranym przez ten międzynarodowy koncern.
 
W środę w klubie spotkaliśmy się z tej okazji z wiceprezesem Zarządu Joanną Czaplą-Słowińską oraz ponownie z Marylou Van Engelandt odpowiedzialną za marketing. Przedstawiliśmy naszą sytuację pomiędzy sezonami i plany na przyszłość. Cieszymy się, że Chrobrego Głogów i E-Towers Famaba łączy nie tylko prawie 80 lat wspólnej historii, ale też cele z obszaru CSR i razem chcemy na nie stawiać.
 
W nowym sezonie E-Towers Famaba nadal będzie wspierać nas finansowo i korzystać ze srebrnego pakietu świadczeń reklamowych. Firma będzie widoczna m.in. jak dotychczas na stadionie i przy okazji informacji meczowych, a ponadto pracownicy Famaby otrzymają karnety meczowe.
E-TOWERS FAMABA S.A. jest polską firmą należącą do międzynarodowej grupy kapitałowej E-CRANE. Głównymi produktami firmy są maszty wież wiatrowych oraz dźwigi przeładunkowe złomu i materiałów sypkich. Warto też w tym miejscu przypomnieć o ogromnym znaczeniu Famaby dla Głogowa wcześniej, a szczególnie w okresie tuż po II wojnie światowej, kiedy to Stocznia Rzeczna została uruchomiona jako jeden z pierwszych zakładów pracy. Właśnie to między innymi tchnęło życie w zrujnowane przez walki wojsk niemieckich i radzieckich miasto. Przy stoczni powstała też jedna z pierwszych głogowskich drużyn piłkarskich w mieście i na tzw. Ziemiach Odzyskanych.
 
Więcej informacji o naszym sponsorze znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej www.e-towers.eu