Kobiecy Chrobry z KA 4

Kobiecy futbol w Chrobrym zyskał nowe cenne wsparcie. Nasz Lejdis Team od kilku meczów gra w nowych strojach z logiem lidera sprzedaży stali oraz automatyki zarówno dla gospodarstw domowych jaki i przemysłu w Wielkopolsce KA 4…
14-12-2020 02:06
autor: AM

Kobiecy futbol w Chrobrym zyskał nowe cenne wsparcie. Nasz Lejdis Team od kilku meczów gra w nowych strojach z logiem lidera sprzedaży stali oraz automatyki zarówno dla gospodarstw domowych jaki i przemysłu w Wielkopolsce KA 4 - www.sklep.ka4.pl

KA 4 specjalizuje się w dostarczaniu wyrobów hutniczych oraz stali jakościowych. KA 4 jest także autoryzowanym dystrybutorem elementów kutych, akcesoriów do bram i ogrodzeń oraz ozdobnych produktów ze stali nierdzewnej do balustrad firmy Postal, Umakow.

Długoletnią współpracę z tak uznanymi markami w dziedzinie automatyki jak NICE, FAAK, CAME -  sfinalizowało podpisaniem umowy partnerskiej, co stawia KA 4 w gronie nielicznych, aczkolwiek prestiżowych firm cieszących się zaufaniem i opinią profesjonalistów,  zarówno  ze strony dotychczasowych klientów, jak i dostawców.

Istotne w nowej relacji jest to, że z firmą związana jest fundacja KA 4 resPect, która poprzez szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej, realizuje misję rozwoju kobiecej piłki nożnej. KA 4 resPect postawiła sobie za cel podnoszenie poziomu ich aktywności fizycznej oraz wychowywanie w duchu sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair-play, w oparciu o piłkarski kodeks etyczny i w myśli hasła: Radość, Rozwój, Szacunek.

- Naszym priorytetem jest kompleksowy i efektywny rozwój młodych sportowców oraz promowanie sportu w regionie i kraju poprzez dążenie do osiągnięcia jak najwyższego poziomu sportowego sekcji klubowych. Działanie w uporządkowanym systemie organizacyjnym i sportowym, rozbudowa infrastruktury, otwartość na współdziałanie z nowymi partnerami, postępowanie zgodnie z zasadami fair play - nie ma innej drogi rozwoju. Współpraca z innymi podmiotami, wymiana wiedzy i doświadczeń są motorem napędowym naszej działalności i tylko ona może doprowadzić do rozkwitu piłki nożnej kobiet i nie tylko, gdyż śmiem przypuszczać, iż w innych dyscyplinach jest podobnie - powiedział prezes KA 4 Łukasz Kaczmarek.

Spotkanie z Łukaszem Kaczmarkiem było okazją do merytorycznej dyskusji i wymiany wzajemnych doświadczeń w obszarze piłki nożnej kobiet, a także oceny perspektyw na najbliższe lata. Tym samym Chrobry Głogów zyskał nie tylko sponsora, ale i cennego partnera w budowaniu sekcji kobiet.

Sekcja Kobiet Chrobrego Głogów to obecnie dwie drużyny prowadzone przez trenera Tomasza Gąsieckiego, który był inicjatorem współpracy i spotkania. Drużyna Juniorek obejmuje dziewczęta z roczników 2009 - 2006, a seniorki grające obecnie w 4 Lidze obejmują roczniki 2006 i starsze. Nabór do obu drużyny jest prowadzony na bieżąco.