Meryk dłużej z Chrobrym

Meryk, cukiernicza marka z 50-letnią tradycją obecna nie tylko w Głogowie, bo znana i ceniona również w stolicy, przedłużyła umowę sponsoringową i nadal będzie srebrnym sponsorem Chrobrego Głogów. Marcin Meryk, właściciel to…
13-10-2020 03:29
autor: AM

Meryk, cukiernicza marka z 50-letnią tradycją obecna nie tylko w Głogowie, bo znana i ceniona również w stolicy, przedłużyła umowę sponsoringową i nadal będzie srebrnym sponsorem Chrobrego Głogów. Marcin Meryk, właściciel to aktywny członek naszego Klubu Biznesu i promujący nasz klub w swoich lokalach.

W zeszłym sezonie realizowaliśmy wspólnie z Radiem Plus Głogów cykl programów pod hasłem Chrobry Plus Meryk. Nagrywane w klimatycznej cukierni przy ul. Morcinka programy są do obejrzenia na naszym kanale na YouTube, emitowane były także na antenie radia.

Cieszymy się, że w tym trudnym okresie nadal możemy na siebie liczyć.

Najlepsze słodkości w mieście:

- Cukiernia Meryk, ul. Morcinka 27

- Kawiarnia Dom Smaków Meryk, Rynek 25

- Cukiernia Meryk, ul. Saturna (pawilon 26)

- w okresie letnim Food truck przy Playa del Fuego, ul. Kamienna Droga 2 (nad Odrą)

- Cukiernia & Kafeteria Meryk, ul. Patriotów 125, Warszawa