POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

NDZ. 12.40: CHG-PODBESKIDZIE

10.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Spotykają się dwie najlepsze w okresie ostatnich pięciu kolejek ekipy. O godz. 12.40 na stadionie w Głogowie mecz Chrobrego z Podbeskidziem Bielsko-Biała. 

Pierwsze miejsce Podbeskidzia za okres tych pięciu kolejek i drugie Chrobrego to cecha łącząca oba zespoły. W rzeczywistej tabeli różnic cały czas jest więcej. Górale przed 17 kolejką byli tuż za liderem i wyrastają na jednego z faworytów do awansu. Pomarańczowo-czarni muszą spoglądać za siebie, aby nie wrócić do strefy spadkowej. Na szczęście w tej serii im to nie grozi bez względu na dzisiejsze rozstrzygnięcie. Swoje spotkania przegrały zespoły Chojniczanki Chojnice i Wigier Suwałki, więc Chrobry nie zrobi kroku wstecz, a może wspiąć się jeszcze wyżej. Do ugrania jest 13 miejsce. 

Podbeskidzie to wicelider, z 28 strzelonymi bramkami i 16 straconymi, więc niemal w każdej z kategorii drużyna trenera Krzysztofa Brede jest w czubie. Tym trudniejsze zadanie dla Chrobrego. Skalę trudności podnoszą jeszcze kadrowe braki. W niedzielnym spotkaniu nie zagrają pauzujący za kartki Oliver Praznovsky oraz wypożyczony z Bielska-Białej Miłosz Kozak. W kontrakcie pomiędzy klubami jest zapis mówiący o tym, że zawodnik nie może wystąpić przeciwko klubowi, z którego został wypożyczony. To znaczące osłabienia głogowskiej drużyny. 

Kłopotów nie powinni mieć w Bielsku-Białej, a są tam piłkarze potrafiący zrobić różnicę. W tym sezonie w szczególnie wysokiej formie jest czujący głód po okresie bez gry w Arce Gdynia Karol Danielak. Piłkarz, który w przeszłości dwukrotnie grał w Chrobrym, ma już osiem bramek i jedną asystę. Sięgając do pamięci, sami najlepiej wiemy, że na Danielaka trzeba bardzo uważać.

Chrobry jest po pięciu meczach bez porażki i z zaledwie jednym straconym golem. Taką serią pokazał, że potrafi wychodzić z trudnych sytuacji. Na trudną zapowiada się też rywalizacja z Podbeskidziem. 
- Przed nami ciężki mecz, bo rywale zasłużenie są wysoko w tabeli i grają bardzo dobrze w piłkę - powiedział pomocnik Chrobrego Marcel Ziemann. - Myślę, że to kwestia naszego zdyscyplinowania w obronie. Jeśli zachowamy je takie, jak w poprzednich meczach, to będziemy mieli szansę ugrać punkty.
 
 
------------------------------- 
Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Tańsze bilety (5 / 8 / 15 / 17 / 30 zł) w dniu meczowym dostępne są jeszcze tylko do godz. 9.00 w kasach pływalni i do godz. 08.40 na www.kupbilet.pl oraz w punktach Empik i Kolporter zgodnie z wykazem tych punktów w serwisie kupbilet.pl. Bezpośrednio przed meczem w stadionowych kasach bilety będą w cenie 10 / 20 zł.   
-------------------------------  
Przed meczem i w jego trakcie najmłodszych fanów zapraszamy do Strefy Małego Kibica, które poprowadzi Przedszkole Niepubliczne Poziomka Domek na Skraju.


Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry pokona Podbeskidzie wynosi 3.45. 
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  


O KLUBIE

Pełna nazwa: TS Podbeskidzie Spółka Akcyjna
Rok powstania: 1995
Adres: Rychlińskiego 21, 43-300 Bielsko-Biała
Internet: tspodbeskidzie.pl (oficj.)
Barwy: czerwono-biało-niebieskie
Sukcesy: 
- 10. miejsce w Ekstraklasie - 2013/14 
- 1/2 finału Pucharu Polski - (2x) - 2010/11, 2014/15 
Stadion: 
- Stadion Miejski
- pojemność - 15 316 miejsc siedzących
- oświetlenie - 1800 lx
- boisko - 105 m x 68 m  
 
Bramkarze: Arkadiusz Leszczyński (99), Rafał Leszczyński (92), Martin Polacek (90).
Obrońcy: Dmytro Bashlai (90), Kacper Gach (98), Bartosz Jaroch (95), Aleksander Komor (94), Filip Modelski (92), Kornel Osyra (93), Kamil Wiktorski (93).
Pomocnicy: Jakub Bieroński (93), Karol Danielak (91), Patryk Drabik (00), Rafał Figiel (91), Filip Laskowski (01), Tomasz Nowak (85), Adrian Rakowski (90), Michał Rzuchowski (93), Konrad Sieracki (00), Łukasz Sierpina (88), Mateusz Sopoćko (99), Michał Studnicki (00), Desley Ubbink (93).
Napastnicy: Damian Hilbrycht (98), Marko Roginic (95), Ivan Martin (95).
Trener: Krzysztof Brede.   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#