Koniec życia z bólem!

Centrum Rehabilitacji Chrobry Głogów S.A.

Szybko korzystasz z ponad 20 lat naszego doświadczenia przy trudnych, sportowych kontuzjach, dzięki któremu pomagamy Ci uniknąć operacji, zwalczyć ból i przywrócić sprawność!

Terapie
Masaże
Fizykoterapia
Terapie
Masaże
Fizykoterapia
Rehabilitacja terapią manualną

Terapie manualne

Gdy doskwiera Ci ból, trapią urazy i wisi nad Tobą widmo operacji, nie możesz tracić czasu na czekanie.

Dostępne w Centrum Rehabilitacji terapie manualne (PNF, puntów spustowych, Mulligana etc.) pomogą Ci zwalczyć ból, przywrócić sprawność i uniknąć operacji.

To świetne rozwiązanie na start, gdy nie wiesz, co możesz zrobić i co Ci może pomóc. Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta zdiagnozuje Twój problem i zacznie leczenie. Dzięki temu nie tracisz czasu na latanie po lekarzach-specjalistach, którzy w większości przypadków i tak skierują Cię do fizjoterapeuty.

ul. Wita Stwosza 1a
pon.-pt. 07.00-18.00
Rehabilitacja krioterapią

Fizykoterapia

Fizykoterapia dzięki wykorzystaniu bodźców fizycznych (prąd, zimno, ciepło, światło, pole magnetyczne etc.) wspiera terapie manualne w zwalczaniu bólu, przywracaniu sprawności i ostatecznie uniknięciu operacji.

Zabiegi fizykoterapeutyczne wpływają na organizm i sprawiają, że terapie są skuteczniejsze — rozluźniają mięśnie, przyspieszają regenerację tkanek, zwiększają transport substancji odżywczych do komórek czy rozbijają złogi wapniowe. Dzięki takiemu działaniu wracasz do pełnej sprawności przy mniejszej ilości wizyt.

ul. Wita Stwosza 1a
pon.-pt. 07.00-18.00
Masaż gorącymi kamieniami

Masaże

Gdy każdy dzień kończysz z pospinanymi, bolącymi mięśniami, to znak, że jesteś kłębkiem nerwów, stresu i napięć. Potrzebujesz relaksu, odprężenia, spokoju i przywrócenia harmonii. Pomagają w tym masaże.

W Centrum Rehabilitacji skorzystasz z masażu leczniczego, który pomaga w przeciwdziałaniu urazom oraz z masażu gorącymi kamieniami, który wykorzystuje mistyczną wiedzę Dalekiego Wschodu do totalnego odprężenia i  przywrócenia równowagi między ciałem i umysłem.

ul. Wita Stwosza 1a
pon.-pt. 07.00-18.00