POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest03.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Miedź Legnica 29 74 24 2 3 128-18 12 0 2 66-8 12 2 1 62-10 0 0 0 0-0
2.Górnik Wałbrzych 30 69 22 3 5 94-32 12 1 2 55-14 10 2 3 39-18 0 0 0 0-0
3.Chrobry JS Głogów 30 59 18 5 7 84-51 10 2 3 51-25 8 3 4 33-26 0 0 0 0-0
4.Ślęza Wrocław 30 58 19 1 10 74-43 8 1 6 37-26 11 0 4 37-17 0 0 0 0-0
5.KS Polkowice 30 55 18 1 11 107-66 9 1 5 52-27 9 0 6 55-39 0 0 0 0-0
6.Zagłębie Lubin 30 54 16 6 8 98-40 10 3 2 62-16 6 3 6 36-24 0 0 0 0-0
7.Śląsk Wrocław 30 53 16 5 9 90-58 8 3 4 48-28 8 2 5 42-30 0 0 0 0-0
8.Lechia Dzierżoniów 30 46 13 7 10 77-55 6 3 6 45-28 7 4 4 32-27 0 0 0 0-0
9.Polonia-Stal Świdnica 30 40 10 10 10 62-65 4 6 5 33-31 6 4 5 29-34 0 0 0 0-0
10.Orzeł Ząbkowice 30 36 11 3 16 75-103 5 3 7 36-37 6 0 9 39-66 2 0 0 6-0
11.MKS Oława 30 36 11 3 16 47-72 5 1 9 18-32 6 2 7 29-40 0 0 2 0-6
12.Karkonosze Jelenia Góra 29 32 10 2 17 51-70 6 1 8 31-36 4 1 9 20-34 0 0 0 0-0
13.Parasol Wrocław 30 31 8 7 15 52-61 5 3 7 34-31 3 4 8 18-30 0 0 0 0-0
14.Pogoń Oleśnica 30 27 7 6 17 58-92 5 2 8 35-44 2 4 9 23-48 0 0 0 0-0
15.Polonia Środa Śląska 30 10 3 1 26 34-164 2 0 13 18-78 1 1 13 16-86 0 0 0 0-0
16.Bobrzanie Bolesławiec 30 5 1 2 27 25-166 1 2 12 16-58 0 0 15 9-108 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Śląsk Wrocław Orzeł Ząbkowice 2015-08-15 00:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Wałbrzych 2015-08-15 00:00 0:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Bobrzanie Bolesławiec 2015-08-15 00:00 2:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2015-08-16 00:00 4:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2015-08-16 00:00 0:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Oleśnica 2015-09-02 00:00 6:0 (0:0)
KS Polkowice MKS Oława 2015-09-02 00:00 5:2 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2015-09-02 16:00 1:4  (0:2) 


Kolejka 2

Orzeł Ząbkowice Polonia-Stal Świdnica 2015-08-19 00:00 2:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2015-08-19 00:00 1:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2015-08-19 00:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra KS Polkowice 2015-08-19 00:00 4:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica MKS Oława 2015-08-19 00:00 2:4 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2015-08-19 00:00 1:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia Środa Śląska 2015-08-19 00:00 6:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2015-08-19 15:00 2:5  (2:3) 


Kolejka 3

Śląsk Wrocław Pogoń Oleśnica 2015-08-22 00:00 3:0 (0:0)
MKS Oława Karkonosze Jelenia Góra 2015-08-22 00:00 3:2 (0:0)
Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2015-08-22 00:00 11:1 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2015-08-22 00:00 0:3 (0:0)
Polonia Środa Śląska Orzeł Ząbkowice 2015-08-22 00:00 4:7 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2015-08-22 11:00 2:3  (1:2) 
Polonia-Stal Świdnica Zagłębie Lubin 2015-08-23 00:00 1:5 (0:0)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2015-09-09 00:00 1:3 (0:0)


Kolejka 4

Pogoń Oleśnica Karkonosze Jelenia Góra 2015-08-29 00:00 6:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-08-29 00:00 3:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2015-08-29 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry JS Głogów KS Polkowice 2015-08-29 11:00 2:3  (1:3) 
Górnik Wałbrzych MKS Oława 2015-08-30 00:00 6:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Parasol Wrocław 2015-08-30 00:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia Środa Śląska 2015-08-30 00:00 4:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Miedź Legnica 2015-08-30 00:00 0:5 (0:0)


Kolejka 5

Polonia Środa Śląska Śląsk Wrocław 2015-09-05 00:00 2:3 (0:0)
KS Polkowice Bobrzanie Bolesławiec 2015-09-05 00:00 7:0 (0:0)
Miedź Legnica Orzeł Ząbkowice 2015-09-05 00:00 6:0 (0:0)
Parasol Wrocław Zagłębie Lubin 2015-09-05 00:00 1:1 (0:0)
MKS Oława Chrobry JS Głogów 2015-09-05 11:00 2:1  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Pogoń Oleśnica 2015-09-06 00:00 1:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2015-09-06 00:00 5:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Wałbrzych 2015-09-06 00:00 0:6 (0:0)


Kolejka 6

Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2015-09-12 00:00 3:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Górnik Wałbrzych 2015-09-12 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2015-09-12 11:00 4:2  (1:2) 
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2015-09-13 00:00 3:2 (0:0)
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2015-09-13 00:00 1:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Lechia Dzierżoniów 2015-09-13 00:00 3:3 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Polonia Środa Śląska 2015-09-13 00:00 6:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec MKS Oława 2015-09-13 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 7

Polonia Środa Śląska Pogoń Oleśnica 2015-09-19 00:00 1:3 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2015-09-19 00:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2015-09-19 00:00 4:0 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-09-19 00:00 2:2 (0:0)
KS Polkowice Orzeł Ząbkowice 2015-09-19 00:00 2:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin 2015-09-20 00:00 0:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2015-09-20 00:00 9:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry JS Głogów 2015-09-20 15:00 2:0  (0:0) 


Kolejka 8

Zagłębie Lubin KS Polkowice 2015-09-26 00:00 7:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Parasol Wrocław 2015-09-26 00:00 0:5 (0:0)
Pogoń Oleśnica Chrobry JS Głogów 2015-09-26 11:00 1:1  (0:1) 
Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2015-09-27 00:00 3:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice MKS Oława 2015-09-27 00:00 4:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2015-09-27 00:00 2:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Górnik Wałbrzych 2015-09-27 00:00 1:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2015-09-27 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 9

Parasol Wrocław Pogoń Oleśnica 2015-10-03 00:00 2:2 (0:0)
KS Polkowice Śląsk Wrocław 2015-10-03 00:00 1:4 (0:0)
Miedź Legnica Polonia Środa Śląska 2015-10-03 00:00 10:1 (0:0)
MKS Oława Zagłębie Lubin 2015-10-03 00:00 0:4 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2015-10-03 11:00 14:1  (3:1) 
Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław 2015-10-04 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2015-10-04 00:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orzeł Ząbkowice 2015-10-04 00:00 3:10 (0:0)


Kolejka 10

Polonia Środa Śląska Lechia Dzierżoniów 2015-10-10 00:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław MKS Oława 2015-10-10 00:00 2:3 (0:0)
Parasol Wrocław Miedź Legnica 2015-10-10 00:00 1:4 (0:0)
Zagłębie Lubin Karkonosze Jelenia Góra 2015-10-11 00:00 5:2 (0:0)
Pogoń Oleśnica Bobrzanie Bolesławiec 2015-10-11 00:00 10:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Górnik Wałbrzych 2015-10-11 00:00 2:3 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica KS Polkowice 2015-10-11 00:00 0:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2015-10-11 12:00 3:5  (1:2) 


Kolejka 11

Miedź Legnica Pogoń Oleśnica 2015-10-17 00:00 8:0 (0:0)
MKS Oława Polonia-Stal Świdnica 2015-10-17 00:00 1:0 (0:0)
KS Polkowice Polonia Środa Śląska 2015-10-17 00:00 12:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Ślęza Wrocław 2015-10-17 00:00 0:7 (0:0)
Chrobry JS Głogów Orzeł Ząbkowice 2015-10-17 11:00 3:1  (1:1) 
Górnik Wałbrzych Zagłębie Lubin 2015-10-18 00:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Śląsk Wrocław 2015-10-18 00:00 4:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2015-10-18 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 12

Polonia Środa Śląska MKS Oława 2015-10-24 00:00 3:4 (0:0)
Parasol Wrocław KS Polkowice 2015-10-24 00:00 0:4 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2015-10-24 00:00 0:4 (0:0)
Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2015-10-24 00:00 4:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Chrobry JS Głogów 2015-10-24 13:00 2:2  (1:2) 
Orzeł Ząbkowice Bobrzanie Bolesławiec 2015-10-25 00:00 7:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Karkonosze Jelenia Góra 2015-10-25 00:00 1:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica Ślęza Wrocław 2015-11-04 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 13

Bobrzanie Bolesławiec Zagłębie Lubin 2015-10-28 00:00 1:5 (0:0)
Ślęza Wrocław Orzeł Ząbkowice 2015-10-30 00:00 1:2 (0:0)
MKS Oława Parasol Wrocław 2015-10-31 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice Miedź Legnica 2015-10-31 00:00 0:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Polonia-Stal Świdnica 2015-10-31 00:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia Środa Śląska 2015-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Pogoń Oleśnica 2015-10-31 00:00 6:6 (0:0)
Chrobry JS Głogów Śląsk Wrocław 2015-10-31 11:00 4:0  (2:0) 


Kolejka 14

Pogoń Oleśnica Orzeł Ząbkowice 2015-11-07 00:00 1:9 (0:0)
Zagłębie Lubin Ślęza Wrocław 2015-11-07 00:00 0:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2015-11-07 00:00 2:6 (0:0)
Parasol Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2015-11-07 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Górnik Wałbrzych 2015-11-07 00:00 0:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2015-11-07 00:00 11:0 (0:0)
Miedź Legnica MKS Oława 2015-11-08 00:00 5:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS Głogów 2015-11-08 11:00 0:0  (0:0) 


Kolejka 15

KS Polkowice Pogoń Oleśnica 2015-11-14 00:00 4:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia-Stal Świdnica 2015-11-14 00:00 2:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Śląsk Wrocław 2015-11-14 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry JS Głogów Polonia Środa Śląska 2015-11-14 11:00 3:0  (1:0) 
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2015-11-15 00:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Miedź Legnica 2015-11-15 00:00 0:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Zagłębie Lubin 2015-11-15 00:00 5:1 (0:0)
MKS Oława Lechia Dzierżoniów 2015-11-15 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 16

Bobrzanie Bolesławiec Polonia Środa Śląska 2015-11-21 00:00 3:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Miedź Legnica 2015-11-21 00:00 1:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Zagłębie Lubin 2015-11-21 00:00 0:0 (0:0)
MKS Oława KS Polkowice 2015-11-21 00:00 2:7 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Lechia Dzierżoniów 2015-11-21 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Parasol Wrocław 2015-11-21 11:00 1:0  (1:0) 
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-11-22 00:00 1:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Śląsk Wrocław 2015-11-22 00:00 1:6 (0:0)


Kolejka 17

KS Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2015-11-28 00:00 4:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2015-11-28 00:00 4:3 (0:0)
Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2015-11-28 00:00 0:3 (0:0)
Parasol Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2015-11-28 00:00 5:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 2015-11-29 00:00 2:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Orzeł Ząbkowice 2015-11-29 00:00 8:2 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS Głogów 2016-03-09 16:00 5:1  (1:0) 
MKS Oława Pogoń Oleśnica 2016-03-22 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 18

Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2016-03-12 00:00 7:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Miedź Legnica 2016-03-12 00:00 0:2 (0:0)
Pogoń Oleśnica Śląsk Wrocław 2016-03-13 00:00 1:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Polonia Środa Śląska 2016-03-13 00:00 5:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Parasol Wrocław 2016-03-13 00:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia-Stal Świdnica 2016-03-13 00:00 7:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Lechia Dzierżoniów 2016-03-13 11:00 2:2  (2:1) 
Karkonosze Jelenia Góra MKS Oława 2016-04-06 00:00 3:4 (0:0)


Kolejka 19

Karkonosze Jelenia Góra Pogoń Oleśnica 2016-03-19 00:00 2:0 (0:0)
Polonia Środa Śląska Zagłębie Lubin 2016-03-19 00:00 0:8 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Bobrzanie Bolesławiec 2016-03-19 00:00 4:0 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2016-03-19 00:00 0:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Śląsk Wrocław 2016-03-20 00:00 3:3 (0:0)
Parasol Wrocław Orzeł Ząbkowice 2016-03-20 00:00 6:1 (0:0)
KS Polkowice Chrobry JS Głogów 2016-03-20 11:00 4:2  (3:0) 
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2016-04-13 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 20

Orzeł Ząbkowice Miedź Legnica 2016-03-23 00:00 0:7 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec KS Polkowice 2016-03-25 00:00 2:5 (0:0)
Śląsk Wrocław Polonia Środa Śląska 2016-03-25 00:00 8:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-03-25 00:00 2:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica Polonia-Stal Świdnica 2016-03-25 00:00 1:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Karkonosze Jelenia Góra 2016-03-25 00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Parasol Wrocław 2016-03-25 00:00 0:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów MKS Oława 2016-03-25 11:00 3:2  (1:0) 


Kolejka 21

KS Polkowice Ślęza Wrocław 2016-04-02 00:00 3:0 (0:0)
Polonia Środa Śląska Polonia-Stal Świdnica 2016-04-02 00:00 4:6 (0:0)
MKS Oława Bobrzanie Bolesławiec 2016-04-02 00:00 3:1 (0:0)
Parasol Wrocław Śląsk Wrocław 2016-04-02 00:00 1:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Pogoń Oleśnica 2016-04-03 00:00 4:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice 2016-04-03 00:00 3:0 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2016-04-03 00:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS Głogów 2016-04-03 11:00 1:3  (0:1) 


Kolejka 22

Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2016-04-06 00:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2016-04-09 00:00 1:2 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2016-04-09 00:00 2:4 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra 2016-04-09 00:00 0:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Górnik Wałbrzych 2016-04-09 11:00 2:2  (1:1) 
Pogoń Oleśnica Polonia Środa Śląska 2016-04-10 00:00 2:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice KS Polkowice 2016-04-10 00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Lechia Dzierżoniów 2016-04-10 00:00 3:3 (0:0)


Kolejka 23

Parasol Wrocław Polonia Środa Śląska 2016-04-16 00:00 7:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Śląsk Wrocław 2016-04-16 00:00 2:2 (0:0)
KS Polkowice Zagłębie Lubin 2016-04-16 00:00 2:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Pogoń Oleśnica 2016-04-16 11:00 3:2  (1:1) 
MKS Oława Orzeł Ząbkowice 2016-04-17 00:00 0:2 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2016-04-17 00:00 4:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Bobrzanie Bolesławiec 2016-04-17 00:00 5:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2016-04-17 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 24

Polonia Środa Śląska Miedź Legnica 2016-04-23 00:00 0:15 (0:0)
Śląsk Wrocław KS Polkowice 2016-04-23 00:00 4:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JS Głogów 2016-04-23 11:00 0:3  (0:1) 
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-04-24 00:00 1:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Parasol Wrocław 2016-04-24 00:00 2:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Karkonosze Jelenia Góra 2016-04-24 00:00 2:3 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2016-04-24 00:00 2:3 (0:0)
Zagłębie Lubin MKS Oława 2016-04-24 00:00 2:1 (0:0)


Kolejka 25

MKS Oława Śląsk Wrocław 2016-04-30 00:00 0:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Zagłębie Lubin 2016-04-30 00:00 2:0 (0:0)
KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2016-04-30 00:00 0:3 (0:3)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2016-04-30 00:00 4:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Pogoń Oleśnica 2016-04-30 00:00 0:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Ślęza Wrocław 2016-04-30 11:00 0:2  (0:0) 
Górnik Wałbrzych Orzeł Ząbkowice 2016-05-01 00:00 14:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia Środa Śląska 2016-05-01 00:00 13:2 (0:0)


Kolejka 26

Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2016-05-07 00:00 0:0 (0:0)
Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-05-07 00:00 1:3 (0:0)
Polonia Środa Śląska KS Polkowice 2016-05-07 00:00 1:14 (0:0)
Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2016-05-07 00:00 7:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Miedź Legnica 2016-05-08 00:00 0:7 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica MKS Oława 2016-05-08 00:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Wałbrzych 2016-05-08 00:00 3:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Chrobry JS Głogów 2016-05-08 11:00 1:2  (0:0) 


Kolejka 27

MKS Oława Polonia Środa Śląska 2016-05-14 00:00 3:0 (3:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2016-05-14 00:00 0:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2016-05-14 00:00 0:2 (0:0)
KS Polkowice Parasol Wrocław 2016-05-14 00:00 6:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Zagłębie Lubin 2016-05-14 11:00 4:1  (1:0) 
Górnik Wałbrzych Śląsk Wrocław 2016-05-15 00:00 2:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Pogoń Oleśnica 2016-05-15 00:00 5:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Orzeł Ząbkowice 2016-05-15 00:00 4:2 (0:0)


Kolejka 28

Parasol Wrocław MKS Oława 2016-05-21 00:00 1:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Karkonosze Jelenia Góra 2016-05-21 00:00 0:3 (0:3)
Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2016-05-21 13:30 2:3  (2:2) 
Orzeł Ząbkowice Ślęza Wrocław 2016-05-22 00:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica KS Polkowice 2016-05-22 00:00 3:2 (0:0)
Pogoń Oleśnica Lechia Dzierżoniów 2016-05-22 00:00 3:4 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych 2016-05-22 00:00 1:6 (0:0)
Zagłębie Lubin Bobrzanie Bolesławiec 2016-05-22 00:00 9:0 (0:0)


Kolejka 29

Ślęza Wrocław Zagłębie Lubin 2016-05-28 00:00 0:4 (0:0)
KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2016-05-28 00:00 1:0 (0:0)
MKS Oława Miedź Legnica 2016-05-28 00:00 0:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Parasol Wrocław 2016-05-28 00:00 2:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Śląsk Wrocław 2016-05-28 00:00 1:12 (0:0)
Górnik Wałbrzych Polonia Środa Śląska 2016-05-28 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2016-05-28 11:00 4:2  (2:1) 
Orzeł Ząbkowice Pogoń Oleśnica 2016-05-29 00:00 2:1 (0:0)


Kolejka 30

Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2016-06-04 00:00 3:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2016-06-04 00:00 4:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Orzeł Ząbkowice 2016-06-04 00:00 10:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów MKS Oława 2016-06-04 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica KS Polkowice 2016-06-04 00:00 4:2 (0:0)
Parasol Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-06-04 00:00 4:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry JS Głogów 2016-06-04 11:00 0:3  (0:3) 
Miedź Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2016-06-05 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#