POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.11.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Śląsk Wrocław 30 66 20 6 4 80-33 11 3 1 43-13 9 3 3 37-20 0 0 0 0-0
2.Lech Poznań 30 64 19 7 4 87-26 11 2 2 52-11 8 5 2 35-15 1 0 1 5-3
3.Pogoń Szczecin 30 64 20 4 6 75-33 9 4 2 37-18 11 0 4 38-15 1 0 1 3-5
4.Arka Gdynia 30 61 18 7 5 62-26 10 3 2 32-7 8 4 3 30-19 0 0 0 0-0
5.Zagłębie Lubin 30 55 17 4 9 62-41 10 2 3 38-20 7 2 6 24-21 0 0 0 0-0
6.Górnik Zabrze 30 53 16 5 9 67-37 8 2 5 37-24 8 3 4 30-13 0 0 0 0-0
7.Warta Poznań 30 51 15 6 9 51-35 9 3 3 24-15 6 3 6 27-20 0 0 0 0-0
8.Podbeskidzie B-B 30 43 13 4 13 39-37 7 2 6 19-18 6 2 7 20-19 0 0 0 0-0
9.Lechia Gdańsk 30 40 12 4 14 34-48 8 0 7 18-25 4 4 7 16-23 1 0 1 2-1
10.Miedź Legnica 30 40 11 7 12 37-43 6 5 4 17-10 5 2 8 20-33 1 0 1 1-2
11.Chrobry JS Głogów 30 39 10 9 11 44-46 5 3 7 26-23 5 6 4 18-23 0 0 0 0-0
12.Piast Gliwice 30 26 7 5 18 32-61 6 3 6 21-24 1 2 12 11-37 0 0 0 0-0
13.Salos Szczecin 30 22 5 7 18 29-68 3 4 8 14-31 2 3 10 15-37 0 0 0 0-0
14.Odra Opole 30 21 5 6 19 32-74 3 3 9 18-38 2 3 10 14-36 0 0 0 0-0
15.Falubaz Zielona Góra 30 15 3 6 21 18-73 1 3 11 7-38 2 3 10 11-35 0 0 0 0-0
16.Warta Gorzów Wielkopolski 30 14 3 5 22 24-92 2 4 9 15-40 1 1 13 9-52 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Chrobry JS Głogów Śląsk Wrocław 2017-08-05 11:00 1:2  (1:1) 
Podbeskidzie B-B Miedź Legnica 2017-08-05 12:00 1:0 (0:0)
Odra Opole Piast Gliwice 2017-08-06 12:00 3:0 (3:0)
Falubaz Zielona Góra Lechia Gdańsk 2017-08-06 14:00 0:2 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Arka Gdynia 2017-08-06 17:00 0:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Salos Szczecin 2017-08-16 12:00 3:0 (0:0)
Górnik Zabrze Warta Poznań 2017-08-23 11:00 1:3 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 2017-08-23 16:00 1:2 (0:0)


Kolejka 2

Lechia Gdańsk Arka Gdynia 2017-08-09 12:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Warta Gorzów Wielkopolski 2017-08-12 12:00 8:1 (0:0)
Salos Szczecin Lech Poznań 2017-08-12 12:00 1:1 (0:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 2017-08-12 12:00 0:3 (0:0)
Warta Poznań Odra Opole 2017-08-12 12:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 2017-08-12 12:00 0:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Podbeskidzie B-B 2017-08-12 12:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Chrobry JS Głogów 2017-09-06 16:00 1:2  (0:1) 


Kolejka 3

Chrobry JS Głogów Salos Szczecin 2017-08-19 11:00 3:4  (1:2) 
Podbeskidzie B-B Lechia Gdańsk 2017-08-19 12:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 2017-08-19 12:00 2:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 2017-08-19 14:00 3:2 (0:0)
Górnik Zabrze Falubaz Zielona Góra 2017-08-20 12:00 4:0 (0:0)
Odra Opole Miedź Legnica 2017-08-20 12:00 2:2 (0:0)
Lech Poznań Piast Gliwice 2017-08-20 12:00 6:1 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Zagłębie Lubin 2017-08-20 17:00 1:4 (0:0)


Kolejka 4

Podbeskidzie B-B Górnik Zabrze 2017-08-26 11:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 2017-08-26 12:00 2:1 (0:0)
Salos Szczecin Warta Gorzów Wielkopolski 2017-08-26 12:00 2:1 (0:0)
Piast Gliwice Chrobry JS Głogów 2017-08-26 12:00 1:1  (0:0) 
Warta Poznań Lech Poznań 2017-08-26 12:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica Pogoń Szczecin 2017-08-26 12:00 0:2 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Odra Opole 2017-08-26 12:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 2017-08-27 12:00 2:3 (0:0)


Kolejka 5

Chrobry JS Głogów Warta Poznań 2017-09-02 11:00 2:2  (1:0) 
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 2017-09-03 12:00 4:0 (0:0)
Odra Opole Podbeskidzie B-B 2017-09-03 12:00 1:2 (0:0)
Lech Poznań Miedź Legnica 2017-09-03 12:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2017-09-03 12:00 4:1 (0:0)
Arka Gdynia Salos Szczecin 2017-09-03 13:00 2:0 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Piast Gliwice 2017-09-03 17:00 3:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Falubaz Zielona Góra 2017-09-20 14:00 2:1 (0:0)


Kolejka 6

Salos Szczecin Śląsk Wrocław 2017-09-09 12:00 1:5 (0:0)
Piast Gliwice Arka Gdynia 2017-09-09 12:00 2:2 (0:0)
Warta Poznań Warta Gorzów Wielkopolski 2017-09-09 12:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS Głogów 2017-09-09 12:00 7:1  (2:0) 
Falubaz Zielona Góra Lech Poznań 2017-09-09 12:00 1:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 2017-09-09 14:00 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Odra Opole 2017-09-10 12:00 2:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Pogoń Szczecin 2017-09-10 13:00 1:3 (0:0)


Kolejka 7

Chrobry JS Głogów Falubaz Zielona Góra 2017-09-16 09:45 0:0  (0:0) 
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 2017-09-16 12:00 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 2017-09-16 12:00 7:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Salos Szczecin 2017-09-16 15:00 6:1 (0:0)
Odra Opole Lechia Gdańsk 2017-09-17 12:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 2017-09-17 13:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Podbeskidzie B-B 2017-09-17 14:00 3:0 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Miedź Legnica 2017-09-17 16:00 2:4 (0:0)


Kolejka 8

Podbeskidzie B-B Chrobry JS Głogów 2017-09-23 11:00 0:1  (0:1) 
Warta Poznań Śląsk Wrocław 2017-09-23 12:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 2017-09-23 12:00 0:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Warta Gorzów Wielkopolski 2017-09-23 12:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Salos Szczecin 2017-09-23 14:00 2:1 (0:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 2017-09-23 14:00 1:5 (0:0)
Odra Opole Pogoń Szczecin 2017-09-23 14:00 1:5 (0:0)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 2017-10-11 14:00 1:0 (0:0)


Kolejka 9

Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2017-09-30 12:00 3:1 (0:0)
Salos Szczecin Piast Gliwice 2017-09-30 12:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Falubaz Zielona Góra 2017-09-30 13:00 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 2017-10-01 12:00 5:1 (0:0)
Lech Poznań Odra Opole 2017-10-01 12:00 7:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Górnik Zabrze 2017-10-01 15:00 0:1  (0:0) 
Zagłębie Lubin Warta Poznań 2017-10-01 15:00 2:0 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Podbeskidzie B-B 2017-10-01 16:00 0:4 (0:0)


Kolejka 10

Warta Poznań Salos Szczecin 2017-10-07 12:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2017-10-07 12:00 0:1 (0:0)
Podbeskidzie B-B Arka Gdynia 2017-10-07 12:00 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 2017-10-07 13:00 1:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Śląsk Wrocław 2017-10-07 13:00 0:7 (0:0)
Odra Opole Chrobry JS Głogów 2017-10-08 12:00 1:0  (0:0) 
Górnik Zabrze Warta Gorzów Wielkopolski 2017-10-10 16:00 8:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 2017-10-25 14:00 1:4 (0:0)


Kolejka 11

Salos Szczecin Miedź Legnica 2017-10-14 12:00 1:3 (0:0)
Piast Gliwice Warta Poznań 2017-10-14 12:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Podbeskidzie B-B 2017-10-14 14:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Falubaz Zielona Góra 2017-10-14 15:30 2:1 (0:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 2017-10-15 12:00 3:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Pogoń Szczecin 2017-10-15 12:00 1:2  (1:0) 
Arka Gdynia Górnik Zabrze 2017-10-15 13:00 0:1 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Odra Opole 2017-10-15 15:00 1:1 (0:0)


Kolejka 12

Miedź Legnica Piast Gliwice 2017-10-21 12:00 1:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Salos Szczecin 2017-10-21 12:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Chrobry JS Głogów 2017-10-21 12:00 0:0  (0:0) 
Pogoń Szczecin Warta Gorzów Wielkopolski 2017-10-21 12:30 5:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 2017-10-21 13:00 2:1 (0:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 2017-10-22 12:00 1:2 (0:0)
Odra Opole Arka Gdynia 2017-10-22 12:00 0:3 (0:0)
Podbeskidzie B-B Zagłębie Lubin 2017-10-25 11:00 1:0 (0:0)


Kolejka 13

Chrobry JS Głogów Lechia Gdańsk 2017-10-28 12:00 1:1  (1:0) 
Śląsk Wrocław Odra Opole 2017-10-28 12:00 3:0 (0:0)
Salos Szczecin Podbeskidzie B-B 2017-10-28 12:00 1:3 (0:0)
Piast Gliwice Falubaz Zielona Góra 2017-10-28 12:00 4:0 (0:0)
Warta Poznań Miedź Legnica 2017-10-28 12:00 3:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 2017-10-28 15:00 4:3 (0:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 2017-10-29 13:00 3:1 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Lech Poznań 2017-10-29 14:00 0:3 (0:0)


Kolejka 14

Falubaz Zielona Góra Warta Poznań 2017-11-04 12:00 0:3 (0:0)
Podbeskidzie B-B Piast Gliwice 2017-11-04 12:00 1:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Warta Gorzów Wielkopolski 2017-11-04 12:00 4:1  (2:1) 
Lechia Gdańsk Miedź Legnica 2017-11-04 13:00 2:0 (0:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 2017-11-04 16:00 2:2 (0:0)
Odra Opole Zagłębie Lubin 2017-11-05 12:00 0:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 2017-11-15 12:00 2:3 (0:0)
Górnik Zabrze Salos Szczecin 2017-12-02 13:00 1:1 (0:0)


Kolejka 15

Śląsk Wrocław Lech Poznań 2017-11-11 12:00 3:2 (0:0)
Warta Poznań Podbeskidzie B-B 2017-11-11 12:00 0:3 (0:0)
Arka Gdynia Chrobry JS Głogów 2017-11-12 11:00 1:0  (1:0) 
Warta Gorzów Wielkopolski Lechia Gdańsk 2017-11-12 12:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Falubaz Zielona Góra 2017-11-12 12:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 2017-11-12 13:00 4:0 (0:0)
Salos Szczecin Odra Opole 2017-11-12 15:30 4:3 (0:0)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 2017-11-14 12:00 0:4 (0:0)


Kolejka 16

Piast Gliwice Odra Opole 2017-11-17 12:00 1:4 (0:0)
Warta Poznań Górnik Zabrze 2017-11-18 12:00 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Falubaz Zielona Góra 2017-11-18 13:00 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Warta Gorzów Wielkopolski 2017-11-18 13:00 0:1 (0:0)
Salos Szczecin Pogoń Szczecin 2017-11-19 11:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Podbeskidzie B-B 2017-11-19 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2017-11-19 12:00 2:0  (0:0) 
Zagłębie Lubin Lech Poznań 2017-11-19 13:00 2:2 (0:0)


Kolejka 17

Podbeskidzie B-B Falubaz Zielona Góra 2017-11-23 13:30 1:4 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 2017-11-25 11:00 0:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Zagłębie Lubin 2017-11-25 12:00 2:3  (1:2) 
Górnik Zabrze Miedź Legnica 2017-11-25 13:00 4:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 2017-11-26 11:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Salos Szczecin 2017-11-26 12:00 3:0 (0:0)
Odra Opole Warta Poznań 2017-11-26 12:00 1:1 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Śląsk Wrocław 2017-11-26 13:00 1:1 (0:0)


Kolejka 18

Lechia Gdańsk Podbeskidzie B-B 2018-03-10 11:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 2018-03-10 12:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Odra Opole 2018-03-10 12:00 2:1 (0:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 2018-03-10 12:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Warta Gorzów Wielkopolski 2018-03-10 12:00 3:1 (0:0)
Salos Szczecin Chrobry JS Głogów 2018-03-11 15:00 2:2  (1:2) 
Warta Poznań Pogoń Szczecin 2018-03-11 15:15 2:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Górnik Zabrze 2018-04-11 17:00 0:2 (0:0)


Kolejka 19

Pogoń Szczecin Miedź Legnica 2018-03-17 11:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań Warta Poznań 2018-03-18 12:00 4:3 (0:0)
Górnik Zabrze Podbeskidzie B-B 2018-03-18 12:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 2018-03-18 13:00 4:1 (0:0)
Odra Opole Falubaz Zielona Góra 2018-04-04 14:00 4:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Gliwice 2018-04-04 17:00 2:1  (0:0) 
Warta Gorzów Wielkopolski Salos Szczecin 2018-04-11 17:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 2018-04-18 12:00 1:1 (0:0)


Kolejka 20

Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2018-03-24 12:00 4:1 (0:0)
Piast Gliwice Warta Gorzów Wielkopolski 2018-03-24 13:00 3:1 (0:0)
Podbeskidzie B-B Odra Opole 2018-03-24 14:00 0:2 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Pogoń Szczecin 2018-03-25 15:00 0:4 (0:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 2018-03-25 15:15 0:5 (0:0)
Warta Poznań Chrobry JS Głogów 2018-03-25 16:00 1:2  (1:1) 
Miedź Legnica Lech Poznań 2018-03-28 13:00 0:0 (0:0)
Salos Szczecin Arka Gdynia 2018-04-18 11:00 0:2 (0:0)


Kolejka 21

Odra Opole Górnik Zabrze 2018-03-28 12:00 0:6 (0:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 2018-03-29 11:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Podbeskidzie B-B 2018-03-29 11:00 3:1 (0:0)
Arka Gdynia Piast Gliwice 2018-03-30 11:00 3:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Salos Szczecin 2018-03-30 12:00 2:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2018-03-31 12:00 3:0  (3:0) 
Lech Poznań Falubaz Zielona Góra 2018-03-31 12:00 6:0 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Warta Poznań 2018-04-18 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 22

Podbeskidzie B-B Lech Poznań 2018-04-07 11:00 0:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Odra Opole 2018-04-07 12:00 2:0 (0:0)
Miedź Legnica Warta Gorzów Wielkopolski 2018-04-07 12:00 4:0 (0:0)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 2018-04-07 12:00 0:2 (0:0)
Salos Szczecin Zagłębie Lubin 2018-04-07 12:00 0:0 (0:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 2018-04-08 12:00 3:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Chrobry JS Głogów 2018-04-08 15:00 0:1  (0:0) 
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 2018-04-08 16:00 0:3 (0:0)


Kolejka 23

Pogoń Szczecin Odra Opole 2018-04-14 11:00 4:0 (0:0)
Salos Szczecin Lechia Gdańsk 2018-04-14 12:00 1:5 (0:0)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 2018-04-14 12:00 0:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Podbeskidzie B-B 2018-04-14 12:00 2:1  (2:1) 
Arka Gdynia Miedź Legnica 2018-04-14 13:00 8:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 2018-04-14 14:30 3:1 (0:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 2018-04-15 12:00 2:0 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Falubaz Zielona Góra 2018-04-15 16:00 0:0 (0:0)


Kolejka 24

Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 2018-04-21 12:00 0:4 (0:0)
Odra Opole Lech Poznań 2018-04-21 12:00 2:4 (0:0)
Piast Gliwice Salos Szczecin 2018-04-21 12:00 4:1 (0:0)
Podbeskidzie B-B Warta Gorzów Wielkopolski 2018-04-21 13:00 1:0 (0:0)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 2018-04-22 12:00 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Chrobry JS Głogów 2018-04-22 15:00 2:2  (2:1) 
Falubaz Zielona Góra Arka Gdynia 2018-04-22 15:00 0:5 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2018-04-25 12:00 0:3 (0:0)


Kolejka 25

Arka Gdynia Podbeskidzie B-B 2018-04-27 11:00 3:0 (0:0)
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 2018-04-28 12:00 1:0 (0:0)
Salos Szczecin Warta Poznań 2018-04-28 12:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Odra Opole 2018-04-28 12:00 4:1  (1:0) 
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2018-04-29 12:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Falubaz Zielona Góra 2018-04-29 12:00 3:0 (0:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 2018-04-29 12:00 1:2 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Górnik Zabrze 2018-04-29 15:00 2:3 (0:0)


Kolejka 26

Lechia Gdańsk Lech Poznań 2018-05-05 12:00 0:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Chrobry JS Głogów 2018-05-05 12:00 2:2  (0:1) 
Odra Opole Warta Gorzów Wielkopolski 2018-05-05 12:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Salos Szczecin 2018-05-05 12:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Śląsk Wrocław 2018-05-05 12:00 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 2018-05-06 11:00 2:3 (0:0)
Warta Poznań Piast Gliwice 2018-05-06 12:00 1:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Zagłębie Lubin 2018-05-06 16:00 1:1 (0:0)


Kolejka 27

Warta Poznań Lechia Gdańsk 2018-05-12 12:00 2:1 (0:0)
Piast Gliwice Miedź Legnica 2018-05-12 12:00 1:2 (0:0)
Salos Szczecin Falubaz Zielona Góra 2018-05-12 12:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 2018-05-12 12:00 1:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Lech Poznań 2018-05-12 12:00 0:2  (0:0) 
Arka Gdynia Odra Opole 2018-05-12 13:00 3:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Podbeskidzie B-B 2018-05-13 14:00 2:2 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Pogoń Szczecin 2018-05-13 17:00 0:7 (0:0)


Kolejka 28

Podbeskidzie B-B Salos Szczecin 2018-05-19 11:00 3:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Chrobry JS Głogów 2018-05-19 12:00 2:3  (2:2) 
Miedź Legnica Warta Poznań 2018-05-19 12:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 2018-05-19 14:00 1:1 (0:0)
Odra Opole Śląsk Wrocław 2018-05-20 12:00 1:6 (0:0)
Lech Poznań Warta Gorzów Wielkopolski 2018-05-20 12:00 6:0 (0:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 2018-05-20 15:00 3:2 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Piast Gliwice 2018-05-20 16:00 1:2 (0:0)


Kolejka 29

Miedź Legnica Lechia Gdańsk 2018-05-26 12:00 1:0 (0:0)
Warta Poznań Falubaz Zielona Góra 2018-05-26 12:00 4:2 (0:0)
Piast Gliwice Podbeskidzie B-B 2018-05-26 12:00 0:2 (0:0)
Salos Szczecin Górnik Zabrze 2018-05-26 12:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 2018-05-26 13:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Odra Opole 2018-05-27 12:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 2018-05-27 12:00 2:1 (0:0)
Warta Gorzów Wielkopolski Chrobry JS Głogów 2018-05-27 17:00 1:1  (0:1) 


Kolejka 30

Lechia Gdańsk Warta Gorzów Wielkopolski 2018-05-31 15:00 3:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Warta Poznań 2018-06-02 00:00 2:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Arka Gdynia 2018-06-02 12:00 1:2  (0:0) 
Lech Poznań Śląsk Wrocław 2018-06-02 12:00 5:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 2018-06-02 12:00 3:1 (0:0)
Górnik Zabrze Piast Gliwice 2018-06-02 12:00 3:1 (0:0)
Odra Opole Salos Szczecin 2018-06-02 14:00 1:3 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Miedź Legnica 2018-06-03 16:00 0:4 (0:0)


Chrobry TV

więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#