Bank Spółdzielczy w Głogowie Srebrnym Sponsorem Chrobrego

Miło nam poinformować o nowej współpracy klubu z Bankiem Spółdzielczym w Głogowie.
09-08-2022 09:37
autor: AM
Lokalność łączy w Głogowie coraz szersze grono firm i instytucji skupionych przy Klubie Biznesu Chrobrego. Od 70 lat stawia na nią Bank Spółdzielczy w Głogowie i na tej lokalnej drodze w tym sezonie łączą się nasze drogi. Rozmowy o współpracy toczyły się od kilku tygodni w szerszym gronie pracowników banku i naszego klubu. Co najważniejsze, łączy nas nie tylko lokalność, ale też wzajemne zrozumienie potrzeb i znajomość głogowskich realiów.
- Jesteśmy Bankiem lokalnym z wieloletnią tradycją. Świadczymy usługi bankowe, które zaspokajają potrzeby lokalnej społeczności. Bank Spółdzielczy w Głogowie bardzo chętnie podejmuje i wspiera inicjatywy mające na celu rozwój środowiska lokalnego i jego społeczności. Propaguje także zdrowy i aktywny tryb życia – powiedziała Edyta Sałata, p.o. Prezesa Zarządu BS w Głogowie.
 
Cieszymy się, że sposób kierowania klubem i nasze działania marketingowe budzą zaufanie, a ich skuteczność jest dostrzegana przez branżę finansową. Trzeba dodać, że korzystając ze świadczeń reklamowych Chrobrego, firmy mogą pośrednio realizować cele związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR), bo nasi partnerzy widzą cały klub razem z Akademią Piłki Nożnej i naszą misją realizowaną na osiedlach.
 
Bank Spółdzielczy w Głogowie będzie w tym sezonie srebrnym sponsorem naszego klubu, reklamy banku pojawią się zarówno na stadionie, jak i poza stadionem. Również nasze plakaty meczowe będą witać klientów przed wejściem do Banku Spółdzielczego przy ul. Sikorskiego 15.
 
Z ofertą Banku można się zapoznać na stronie internetowej www.bsglogow.pl, Bank Spółdzielczy w Głogowie można również polubić na Facebooku: przejdź