Sponsor Główny
KGHM
kghm.com
Business Club Platynowy / Sponsor Premium
Grupa Gezet
Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Sieć sprzedaży stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze. W ofercie firmy znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda. Prawie 20-letnia obecność na rynku i opinie zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja nowego sponsora klubu.
www.gezet.pl
Business Club Złoty
Sobota Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Zakład Ogólnobudowlany "SOBOTA" Roman Sobota działa na rynku już od 25 lat. Jego atutem jest dobrze wyszkolona i doświadczona kadra, dzięki którym każde realizowane zadanie cechuje wysoka jakość. Usługi wykonywane są z należytą jakością i starannością, a ich zakres obejmuje przede wszystkim: budownictwo jednorodzinne, budownictwo wielorodzinne, budownictwo przemysłowe, renowacje zabytków, usługi remontowe. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Elektrycznej 7a w Głogowie.
Galeria Glogovia
Centrum Handlowe Ul. Piłsudskiego 19 Ruszowice, 67-210 Głogów
glogovia-galeria.pl
Top Poligrafia
Producent reklamy. Rozpoczął działalność w 1996 roku jako firma dwuosobowa ze skromnym zapleczem technicznym. Doświadczenie i klientów zdobywa w Polsce i za granicą m.in. w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Danii, Niemczech, we Włoszech. Firma w sposób profesjonalny za sprawą zaawansowanych maszyn wykonuje powierzone jej projekty. Oferuje druk wielkoformatowy, na odzieży, reklamy na pojazdach, reklamy przestrzenne, sitodruk, upominki, kalendarze czy poligrafię. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Przemysłowej 3 w Głogowie.
Leroy Merlin Głogów
Otwarty w Głogowie 4 sierpnia 2022 roku sklep posiada szeroką ofertę wyposażenia domu i ogrodu, także internetową w bardzo atrakcyjnych cenach
www.leroymerlin.plsklepy/glogow,dh104.html
Kazet
Budrem
Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "Budrem" jest firmą ogólnobudowlaną działającą na terenie Dolnego Śląska od 1989 roku. Usługi świadczone przez firmę obejmują pełny zakres robót budowlanych oraz instalacyjnych branży sanitarnej i elektrycznej - inwestycyjnych, remontowych, adaptacyjnych. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową budowę wszelkiego rodzaju obiektów wykonanych w dowolnej technologii budowlanej z zastosowaniem najnowszej jakości materiałów budowlanych wraz z kompletnym wyposażeniem w instalacje centralnego ogrzewania, wodne, kanalizacyjne, elektryczne, teletechniczne i informatyczne. Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "BUDREM" Sp. z o.o. Łagoszów Wielki 14A 59-160 Radwanice
www.budrem.biz.pl
Business Club Srebrny
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. jest liderem na lokalnym rynku budownictwa drogowego. Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo w zakresie robót drogowych, ziemnych oraz transportowych. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i sprzętu umożliwia nam realizację największych inwestycji drogowych. Firma świadczy usługi na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego.
www.pbd.glogow.pl
Bank Spółdzielczy w Głogowie
bsglogow.pl
E-Towers
Specjalista w produkcji stalowych konstrukcji wielkogabarytowych. E-Towers Famaba specjalizuje się w produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Ma do dyspozycji powierzchnię produkcyjną 25,257m2 oraz nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, całkowicie ukierunkowany na produkcję i obróbkę produktów stalowych ul. Portowej 1 Głogów
e-towers.eu
ELPRO
ELPRO - hurtownia elektryczna Głogów, ul. Adama Mickiewicza 52a
www.facebook.com/Elpro-Hurtownia-Elektryczna-1578576692419408/
Meryk Cafe
Cafe Meryk to przytulne miejsce, w którym przy relaksującej muzyce możecie Państwo napić się wyśmienitej kawy oraz skosztować smakowite desery. W roku 2009 cukiernia otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy Powiatu Głogowskiego. Lokale Cafe Meryk mieszczą się przy ul. Morcinka 27 i Rynek 25.
Business Club Brązowy
Społem
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Głogowie jest jedną z nielicznych firm, która może pochwalić się dorobkiem 74 lat istnienia na głogowskim rynku wraz z sukcesywnym wzmacnianiem swojego kapitału, a jej wartość rynkowa - wyliczona przez Instytut Europejskiego Biznesu w roku 2018 - przekracza 14 mln. W 2018 roku Społem PSS została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018. W ostatnich latach rozwija się bowiem dynamicznie, a jej przychody ze sprzedaży oraz zysku w latach 2016-2018 wyniosły ponad przeciętność w porównaniu do innych firm o podobnej specyfice oraz potencjale.
glogow.spolem.org.pl
Electio
Electio to sklep z akcesoriami do telefonów komórkowych. Electio znajduje się w Głogowie przy ul. Grodzkiej 47 i w Kauflandzie. Zapraszamy do odwiedzania, zakupów i do zapoznania się z działalnością sklepu na Facebooku. Kibiców Chrobrego z pewnością zainteresuje to, że w Electio można zamówić pokrowce na dany model telefonu z herbem Chrobrego Głogów.
www.facebook.com/akcesoria.glogow/
Komunikacja Miejska w Głogowie
www.km.glogow.pl