Sponsor Główny
GO+bet
GO+bet to bukmacher, który charakteryzuje się nieszablonową komunikacją marketingową oraz oferuje bardzo przejrzyste i przyjazne dla graczy bonusy. Na rynek zakładów online wszedł w kwietniu tego roku, zatem jego start możemy uznać za bardzo intensywny.
www.goplusbet.pl
Business Club Platynowy / Sponsor Premium
Grupa Gezet
Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Sieć sprzedaży stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze. W ofercie firmy znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda. Prawie 20-letnia obecność na rynku i opinie zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja nowego sponsora klubu.
www.gezet.pl
PWiK Sp.z o.o.
Przedmiotem podstawowej działalności spółki jest zaopatrzenie w wodę oraz odbiór i oczyszczanie ścieków. Świadczy usługi w tym zakresie na terenie 4 gmin. Sprzedaje rocznie około 2,7 mln m3 wody i odbiera około 2,9 mln m3 ścieków. Siedziba spółki znajduje się przy ul. Łąkowej 52 w Głogowie.
www.pwik.glogow.pl
Business Club Złoty
Leroy Merlin Głogów
Otwarty w Głogowie 4 sierpnia 2022 roku sklep posiada szeroką ofertę wyposażenia domu i ogrodu, także internetową w bardzo atrakcyjnych cenach
www.leroymerlin.plsklepy/glogow,dh104.html
Budrem
Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "Budrem" jest firmą ogólnobudowlaną działającą na terenie Dolnego Śląska od 1989 roku. Usługi świadczone przez firmę obejmują pełny zakres robót budowlanych oraz instalacyjnych branży sanitarnej i elektrycznej - inwestycyjnych, remontowych, adaptacyjnych. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową budowę wszelkiego rodzaju obiektów wykonanych w dowolnej technologii budowlanej z zastosowaniem najnowszej jakości materiałów budowlanych wraz z kompletnym wyposażeniem w instalacje centralnego ogrzewania, wodne, kanalizacyjne, elektryczne, teletechniczne i informatyczne. Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "BUDREM" Sp. z o.o. Łagoszów Wielki 14A 59-160 Radwanice
www.budrem.biz.pl
Sobota Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Zakład Ogólnobudowlany "SOBOTA" Roman Sobota działa na rynku już od 25 lat. Jego atutem jest dobrze wyszkolona i doświadczona kadra, dzięki którym każde realizowane zadanie cechuje wysoka jakość. Usługi wykonywane są z należytą jakością i starannością, a ich zakres obejmuje przede wszystkim: budownictwo jednorodzinne, budownictwo wielorodzinne, budownictwo przemysłowe, renowacje zabytków, usługi remontowe. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Elektrycznej 7a w Głogowie.
Covers Development
www.covers-development.pl
Kazet
Top Poligrafia
Producent reklamy. Rozpoczął działalność w 1996 roku jako firma dwuosobowa ze skromnym zapleczem technicznym. Doświadczenie i klientów zdobywa w Polsce i za granicą m.in. w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Danii, Niemczech, we Włoszech. Firma w sposób profesjonalny za sprawą zaawansowanych maszyn wykonuje powierzone jej projekty. Oferuje druk wielkoformatowy, na odzieży, reklamy na pojazdach, reklamy przestrzenne, sitodruk, upominki, kalendarze czy poligrafię. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Przemysłowej 3 w Głogowie.
Galeria Glogovia
Centrum Handlowe Ul. Piłsudskiego 19 Ruszowice, 67-210 Głogów
glogovia-galeria.pl
Business Club Srebrny
ELPRO
ELPRO - hurtownia elektryczna Głogów, ul. Adama Mickiewicza 52a
www.facebook.com/Elpro-Hurtownia-Elektryczna-1578576692419408/
Bank Spółdzielczy w Głogowie
bsglogow.pl
AVOLTA
Ideą Sponsora Chrobrego jest odpowiedzialność za środowisko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a młoda i ambitna kadra promuje ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania w naszym regionie. Budując dom warto od początku zaplanować rozwiązania z oferty naszego nowego Sponsora: systemy grzewcze, fotowoltaiczne oraz klimatyzację i wentylację.
avolta.pl
Meryk Cafe
Cafe Meryk to przytulne miejsce, w którym przy relaksującej muzyce możecie Państwo napić się wyśmienitej kawy oraz skosztować smakowite desery. W roku 2009 cukiernia otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy Powiatu Głogowskiego. Lokale Cafe Meryk mieszczą się przy ul. Morcinka 27 i Rynek 25.
GSB
GSB Kukla - Grupa Sprzętowo Budowlana
gsb24.pl
Business Club Brązowy
BART-GAZ
BART-GAZ - Przedsiębiorstwo Techniczno Usługowe. Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem i wykonawstwem sieci, przyłączy i instalacji gazowych. Naszym klientom zapewniamy pełen pakiet usług, począwszy od zaplanowania i uzyskania stosownych zezwoleń, do wykonania powierzonych nam działań.
www.bartgaz.glogow.pl
Komunikacja Miejska w Głogowie
www.km.glogow.pl
Społem
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Głogowie jest jedną z nielicznych firm, która może pochwalić się dorobkiem 74 lat istnienia na głogowskim rynku wraz z sukcesywnym wzmacnianiem swojego kapitału, a jej wartość rynkowa - wyliczona przez Instytut Europejskiego Biznesu w roku 2018 - przekracza 14 mln. W 2018 roku Społem PSS została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018. W ostatnich latach rozwija się bowiem dynamicznie, a jej przychody ze sprzedaży oraz zysku w latach 2016-2018 wyniosły ponad przeciętność w porównaniu do innych firm o podobnej specyfice oraz potencjale.
glogow.spolem.org.pl
Pascal
Pascal to bezpłatna szkoła policealna dla dorosłych, w której zdobędziesz swój wymarzony zawód. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kierunki medyczne jak i zawodowe. Nie wymaga matury, nauka odbywa się w weekendy i jest całkowicie bezpłatna.
pascal.edu.plglogow/
Electio
Electio to sklep z akcesoriami do telefonów komórkowych. Electio znajduje się w Głogowie przy ul. Grodzkiej 47 i w Kauflandzie. Zapraszamy do odwiedzania, zakupów i do zapoznania się z działalnością sklepu na Facebooku. Kibiców Chrobrego z pewnością zainteresuje to, że w Electio można zamówić pokrowce na dany model telefonu z herbem Chrobrego Głogów.
www.facebook.com/akcesoria.glogow/
KIKO +
KIKO+ jest nowoczesnym klubem sportowym dla całej rodziny, gdzie na powierzchni 1800 m2 znajdują się profesjonalnie przygotowane różnorodne strefy aktywności, w tym: dwie sale do zajęć grupowych, duża siłownia z różnorodnymi strefami, strefa zdrowego kręgosłupa, strefa treningu funkcjonalnego i cross, strefa treningów indywidualnych, szatnie z odrębnymi saunami fińskimi, sala dla dzieci z opiekunką, fitbar ze zdrowymi przekąskami, a nawet pokój rodzica z małym dzieckiem. KIKO+ Centrum Sportowe znajduje się w Galerii Glogovia.
kikoplus.pl