Cukiernia Marcina Meryka niezmiennie z Chrobrym

Z takim sponsorem jak Marcin Meryk zaczynamy tłusty czwartek już dzisiaj - od przedłużenia umowy sponsoringowej na kolejny rok.
15-02-2023 01:41
autor: AM
Meryk to marka kojarzona z cukierniami i bezkonkurencyjnymi słodkościami, ale jak dla nas to przede wszystkim lokalny patriotyzm i wieloletnie wsparcie naszego klubu, a nawet szerzej - bo całego głogowskiego sportu czy innych inicjatyw społecznych.
 
W cukierniach Marcina Meryka swoje miejsce znajdują również lokalne wyroby i artyści. Od kilku miesięcy klienci mogą przy filiżance świetnej kawy posłuchać na żywo jazzu czy występów operowych głogowskich muzyków. Niepowtarzalny klimat tworzą dzieła plastyczne lokalnych twórców czy historyczne akcenty, bo przecież to Meryk to marka tworzona przez pokolenia.

Niesamowicie cieszy, że w gronie naszego Klubu Biznesu mamy tak świadomych i odpowiedzialnych społecznie przedsiębiorców. W bieżącej współpracy cenimy sobie niesamowitą dobrą energię Marcina Meryka i jego całego zespołu. Dzisiaj sporo pracy przed nimi. Jutro otwierają cukiernie już o 4:30 i z pewnością warto ustawić się w kolejce po ciepłe pączki czy chrusty.