Galeria Glogovia dłużej z Chrobrym

Na dobre wpisała się w życie naszego miasta, a lada dzień będzie obchodzić 6. urodziny - Galeria Glogovia! Jest nam tym bardziej miło poinformować, że przez kolejne dwa lata pozostanie sponsorem Chrobrego Głogów, a jest nim od momentu otwarcia w 2016 roku. Umowa poza częścią finansową obejmuje również szeroki zakres współpracy barterowej i wzajemne świadczenia reklamowe.
08-03-2022 01:07
autor: AM
Na dobre wpisała się w życie naszego miasta, a lada dzień będzie obchodzić 6. urodziny - Galeria Glogovia! Jest nam tym bardziej miło poinformować, że przez kolejne dwa lata pozostanie sponsorem Chrobrego Głogów,  a jest nim od momentu otwarcia w 2016 roku. Umowa poza częścią finansową obejmuje również szeroki zakres współpracy barterowej i wzajemne świadczenia reklamowe.
 
Obecnie Galeria znajduje się w top 10 marek promowanych przez nasz klub. Według badań Pentagon Research na zlecenie Fortuna 1 Ligi ekwiwalent reklamowy wypracowany w całym poprzednim roku na naszych nośnikach reklamowych wynosi 151 865,04 zł. Galeria jest widoczna głównie w relacjach związanych z dniem meczowym - na bandach led wokół boiska, klasycznych bannerach, a także na ściankach do wywiadów i głównie one generują wcześniej wspomnianą kwotę.
 
Chrobry poza wsparciem finansowym korzysta z nośników reklamowych, którymi dysponuje Galeria Glogovia. Nasze plakaty meczowe i grafiki są widoczne wewnątrz obiektu, ale korzystamy także z zewnętrznego telebimu. Dzięki temu docieramy z informacją do ogromnej grupy klientów robiących zakupy, ale też osób przejeżdżających ul. Piłsudskiego. Warto dodać, że Galeria Glogovia w swoich działaniach promocyjnych i reklamowych chętnie korzysta z wizerunku naszych piłkarzy przy okazji różnych eventów, a my jako klub chętnie włączamy się organizacyjnie w takie działania. 
 
Od kilku dni ogromny banner naszego Sponsora z wizerunkiem Rafała Leszczyńskiego wita wjeżdżających do Głogowa od strony Polkowic na wieżowcu przy ul. Orbitalnej. My oczywiście rekomendujemy odwiedzanie Galerii, gdzie usługi świadczą także inni nasi sponsorzy i partnerzy biznesowi, m.in. Centrum Sportowe KIKO+ czy kino Cinema 3D.
 
Przed wprowadzeniem ograniczeń współpraca była bardzo intensywna. Obecnie powoli wracamy do tego poziomu wspólnej aktywności. Ostatnio z naszą strefą uczestniczyliśmy w Dniu Dziecka. Natomiast z okazji 6. urodzin przyłączamy się do akcji upominkowej dla klientów Galerii Glogovia i przekażemy vouchery na nasze mecze dla osób, które zrobią zakupy w okresie 17-19 marca i zgłoszą się do punktu obsługi akcji, aby zarejestrować paragon biorący udział w loterii zgodnie z regulaminem tej akcji promocyjnej (o puli przekazanych voucherów poinformujemy w osobnej informacji).
 
Z okazji urodzin naszemu Sponsorowi i wszystkim najemcom lokali życzymy sukcesów i dalszego rozwoju. Cieszymy się, że od początku roku w Galerii Glogovia otworzyły się dwa nowe sklepy: Carrefour Express oraz Zwierzogród - sklep zoologiczny, a wcześniej HalfPrice.