"Chcemy was wspierać i rozwijać polski sport"

Przedstawiciele - Sponsora Głównego Chrobrego - GO+bet, miasta oraz klubu podczas konferencji prezentującej współpracę Chrobrego z GO+bet.
22-07-2022 03:45
autor: ŁJ
W siedzibie klubu odbyła się oficjalna prezentacja Sponsora Głównego Chrobrego Głogów – GO+bet. W spotkaniu z dziennikarzami uczestniczyli Dawid Mrowiec, dyrektor ds. sprzedaży GO+bet, wiceprezydent miasta Głogowa Piotr Poznański, prezes Chrobrego Jarosław Trawiński oraz dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs.
 
Oddajemy głos wszystkim stronom:
 
- Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy w Głogowie. Chrobry jest trzecim klubem w naszym portfolio, a my chcemy wspierać was i rozwijać polski sport, aby kluby mogły grać o najwyższe cele. Jesteśmy firmą, która się rozwija. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie z obopólną korzyścią. Kibiców Chrobrego natomiast zapewniam, że już jest przygotowana dla was specjalna oferta, którą uruchomimy w przyszłym tygodniu - mówił Dawid Mrowiec, dyrektor ds. sprzedaży GO+bet.
Trochę „kuchni” porozumiewania się z takimi firmami zdradził wiceprezydent Głogowa Piotr Poznański.
- O Chrobrym Głogów i o tym, co dzieje się wokół niego, ostatnimi czasy mówi się bardzo dobrze. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w sport w Chrobrym właśnie za tak duże zaangażowanie, bo bez tego nie zostalibyśmy zauważeni. Szukanie sponsorów to proces, który zależy od wyniku sportowego, ale bardzo mocno zależy od tych, którzy angażują się w pasję-pracę w Chrobrym – powiedział.
- To wynik pracy, która została wykonana przez wszystkich tu pracujących. Mam nadzieję, że podpisana umowa będzie kontynuowana, co będzie wówczas konsekwencją dalszego rozwoju spółki, która systematycznie to robi i podnosi swoją wartość, tak samo jak marka Chrobrego Głogów - dodał prezes Chrobrego Głogów S.A.
- Ten rok wychodzi wybitnie, bo pierwszy zespół otarł się o Ekstraklasę, najstarszy rocznik Szkoły Mistrzostwa Sportowego jako Chrobry II awansował do trzeciej ligi, U-17 jest w Centralne Lidze Juniorów, a U-15 ją utrzymał. Wynik sportowy to jedno, a ten dzień dają nam nowy wizerunek. Cieszymy się, że firmy znane z działalności ogólnopolskiej wierzą w sukces biznesowy z Chrobrym - powiedział natomiast dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs.