NOWE KLUBOWE SAMOCHODY HYUNDAI OD GRUPY GEZET

Grupa Gezet przedłuża współpracę z Chrobrym. Biały SUV Tucson i dwa mniejsze hatchbacki i30 w klubowych barwach nadal będą wizytówką klubu w mieście oraz na trasach meczów wyjazdowych.
14-04-2022 09:24
autor: AM
Kolejny sezon Chrobry będzie korzystał z floty samochodów marki Hyundai od Grupy Gezet. Biały SUV Tucson i dwa mniejsze hatchbacki i30 w klubowych barwach nadal będą wizytówką klubu w mieście oraz na trasach meczów wyjazdowych. Samochody pozostaną do dyspozycji Chrobrego w celach reprezentacyjnych oraz promocyjnych, działaniach reklamowych a także dla sztabu 1 Zespołu i trenerów Akademii Piłki Nożnej.
Wczoraj dotychczasowo używane samochody zostały wymienione na nowe. Gościliśmy w klubie przedstawicieli sponsora, panów Macieja Kaczmarka Dyrektora Marki oraz Piotra Kaźmierczaka kierownika Działu Marketingu, z którymi Dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs wymienił się umowami przedłużającymi współpracę.
 
Samochody są i nadal będą prezentowane na stadionie w dniu meczowym, a Grupa Gezet korzysta z pakietu reklamowego Premium. Jest obecna m.in. na najbardziej efektywnych nośnikach reklamowych Chrobrego: bandach led podczas meczów na żywo transmitowanych przez Polsat Sport, na klasycznych bandach oraz na ściankach konferencyjnych.
 
Grupa Gezet po roku współpracy znalazła się w top 10 marek promowanych przez nasz klub z wynikiem wartości ekwiwalentu reklamowego wynoszącą 160 380.10 PLN.

Źródło: Pentagon Research (panel użytkownika)

Poniżej przedstawiamy przykłady ekspozycji znaku:

Reklama na bandach led

Logo na ściankach

Logo na ściankach