Szkoła Pascal dołącza do Klubu Biznesu Chrobrego

Szkoła Pascal z oddziałem przy ul. Alei Wolności 2 w Głogowie "brązowym" Sponsorem Chrobrego.
18-07-2022 03:31
autor: AM
Na rundę jesienną do gry z Chrobrym przyłączyła się szkoła PASCAL. Szkoła będzie tzw. Brązowym Sponsorem klubu i dzięki temu skorzysta z podstawowego pakietu świadczeń reklamowych.
 
Podczas podpisywania umowy dyrektor szkoły Elżbieta Przygoda powiedziała:
- Chcielibyśmy, aby wszyscy dowiedzieli się o możliwości bezpłatnego zdobycia nowych kwalifikacji i podniesienia swoich aktualnych. Chcemy wspierać młodych i pracowitych ludzi. Wielu z nich ma w sobie talent, który dzięki własnej pracy, pomocy i zaangażowaniu innych, w tym sponsorów może z sukcesem rozwijać i stawać się wzorem do naśladowania. Kibicujemy zespołowi i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
- Pascal to bezpłatna szkoła policealna dla dorosłych, w której zdobędziesz swój wymarzony zawód. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kierunki medyczne jak i zawodowe. Nie wymagamy matury, nauka odbywa się w weekendy i jest całkowicie bezpłatna - mówi Eryka Skrzyniarz, sekretarz szkoły.
 
Osoby, które w tym roku szkolnym zdecydują się na naukę w szkole Pascal serdecznie zapraszamy na mecze Chrobrego, w sekretariacie dostępne będą bezpłatne wejściówki w formie voucherów do realizacji w naszych kasach.
 
Link do rezerwacji miejsca: PRZEJDŹ
ZAPRASZAMY