Przedłużona współpraca Chrobrego z Grupą Gezet

Grupa Gezet i marka Hyundai pozostaną kolejny rok z Chrobrym. Do dyspozycji klubu nadal będą trzy samochody marki Hyundai: Tucson oraz i30. 
05-05-2023 05:11
autor: AM
Przy okazji przedłużenia umowy sponsoringowej klubowa delegacja z dyrektorem Zbigniewem Prejsem na czele tym razem gościła w zielonogórskim oddziale firmy. Tam spotkaliśmy się z Maciejem Kaczmarkiem - dyrektorem marki Hyundai oraz Danielem Macałą - kierownikiem salonu sprzedaży.
 
Podsumowaliśmy wspólnie dotychczasowe dwa lata współpracy. Wzajemny wpływ naszych marek daje wysoką rozpoznawalność obu stron umowy i solidny ekwiwalent reklamowy, a Grupa Gezet niezmiennie pozostaje liderem marek promowanych przez nasz klub. Łącznie obie marki – Grupa Gezet oraz Hyundai w zeszłym roku zyskały ponad 500 tys. PLN ekwiwalentu reklamowego i są w bardzo efektowny sposób promowane przez Chrobrego w całej Polsce. Zaprojektowany przez nas branding samochodów w klubowe barwy jest pozytywnie odbierany przez osoby odpowiedzialne za współpracę w Grupie Gezet i pozostanie bez zmian na kolejne miesiące.
 
Nas cieszy niezmiernie fakt, że poprzez tę nie tylko efektowną, ale i efektywną współpracę zyskaliśmy także grono kibiców, a dyrektor Maciej Kaczmarek żywo interesuje się sprawami klubu i jest obecny na trybunach podczas domowych meczów Chrobrego.