Spotkaliśmy się ze Sponsorami, Partnerami i Mecenasami

VII Śniadanie Biznesowe Chrobrego Głogów to okazja to spotkania i integracji Sponsorów klubu oraz przedstawienia nowych Partnerów.
19-08-2022 03:13
autor: AM
Duże grono Sponsorów Chrobrego zgromadziło dzisiejsze VII Śniadanie Biznesowe, które zorganizowaliśmy w restauracji Hotelu Qubus. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią chcemy reaktywować cykliczne spotkania naszego Klubu Biznesu, by stwarzać firmom związanym z Chrobrym możliwość budowania relacji i nowych kontaktów.
 
Po omówieniu sytuacji bieżącej klubu zaprezentowaliśmy nowych Sponsorów – Bank Spółdzielczy w Głogowie, głogowski sklep Leroy Merlin, Szkołę Pascal, Grupę Gezet i Avoltę - Sponsora, który niestety na swoją prezentację musiał czekać przez dwa lata pandemii. W przygotowanym przez nas wydarzeniu wzięło udział prawie 50 osób, nie tylko firm, ale także mocna reprezentacja Klubu Mecenasów Chrobrego, czyli osób prywatnie wspierających klub finansowo. Byli także prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz i jego zastępca Piotr Poznański – przewodniczący Rady Nadzorczej Chrobrego Głogów S.A., który świetnym przemówieniem rozpoczął spotkanie.
 
- Niezmiernie cieszy fakt, że firmy, które zapraszamy i inni goście coraz częściej ze sobą współpracują, a także stają się naszymi ambasadorami w swoim otoczeniu. Staramy się, by idea rozwoju piłki nożnej w Głogowie, która nam przyświeca była rozumiana w coraz szerszym kręgu ludzi i jednoczyła mieszkańców, których jako klub reprezentujemy w całej Polsce w piłkarskich rozgrywkach na różnym szczeblu - powiedziała Alicja Męczyńska z działu marketingu Chrobrego.
 
Za gościnę dziękujemy pani dyrektor Ani Kani i całej niezawodnej załodze Hotelu.