3 Liga: Co za mecz! Chrobry II Głogów - Górnik II Zabrze 4:3!

Chrobry II jest w tym roku gwarantem dużych emocji. Po szalonym meczu i bramce Adriana Marciniaka w 90 minucie Pomarańczowo-Czarni z ważnym zwycięstwem nad wiceliderem w 3 Lidze.
05-11-2022 04:15
Od 5 minuty przegrywali 0:1, później sami wygrywali 3:1, by w 89 minucie stracić gola na 3:3. I zaraz potem strzelić zwycięskiego. Wydawało się, że trudno będzie pobić wcześniejsze 3:2 z Odrą Wodzisław z odwróceniem losów spotkania, z 0:2 na 3:2, i też golem w doliczonym czasie. A jednak…

Górnik II był na prowadzeniu od 5 minuty i takie utrzymywał do końca pierwszej połowy. Szanse miały w niej oba zespoły, ale swoją wykorzystał tylko Daniel Ściślak.
Chrobry odpowiedział z początkiem drugiej połowy. Bramkarza zabrzan pokonał Tomasz Wojciechowski. Pomarańczowo-Czarni po słabszym starcie i upływie kilkunastu minut pierwszej części zaczęli wykazywać się większym zdecydowaniem i agresją w odbiorze, co stopniowo procentowało. W efekcie na 2:1 trafił Wiktor Wawrzyniak, a na 3:1 podwyższył w 79 minucie Bartosz Matysiak.

A co działo się później, to już szaleństwo. Golami w 83 i pięknym zza pola karnego w 89 minucie goście doprowadzili do stanu 3:3. Chcieli pójść za ciosem i trzeba przyznać, że było gorąco. Głogowianie wyszli jednak z opresji w najlepszy z możliwych sposobów i po szybkiej akcji z doliczonego czasu Adrian Marciniak zapewnił Chrobremu komplet punktów.

Wicelider pokonany, a teraz czas zmierzyć się z liderem. W sobotę 12 listopada Chrobrego czeka wyjazdowy pojedynek z Rakowem II Częstochowa.

CHROBRY II GŁOGÓW – GÓRNIK II ZABRZE 4:3 (0:1)