3 Liga: zwycięskie końcowe minuty

W 11 kolejce 3 Ligi Chrobry II Głogów pokonał Wartę Gorzów 2:0.
08-10-2022 10:55
2:0 z Wartą to trzecie wyjazdowe i czwarte ogółem zwycięstwo Chrobrego II w 3 Lidze. W Gorzowie do bramki przeciwnika trafili Tymon Krawiec i Tomasz Wojciechowski.

W tym sezonie debiutujący w 3 Lidze młodzi zawodnicy Chrobrego II wykazują się dużą determinacją, bo nie po raz pierwszy punkty inkasują za sprawą dobrych w swoich wykonaniu końcowych minut. Przed dwoma tygodniami po dwóch bramkach Tomasza Wojciechowskiego w 90 minucie pokonali Pniówek Pawłowice 3:1, a teraz w Gorzowie okoliczności wygranej były zbliżone. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Taki rezultat był nawet na dziesięć minut przed końcem. W 81 minucie prowadzenie głogowskiej drużynie dał jednak Tymon Krawiec, a pięć minut później wynik spotkania podwyższył Tomasz Wojciechowski.

Po tej wygranej Chrobry II awansował na 11 miejsce w tabeli. W 12 kolejce drużynę czeka spotkanie z Rekordem Bielsko-Biała. Ten mecz w sobotę 15 października o godz. 14.00 w Głogowie.

WARTA GORZÓW – CHROBRY II GŁOGÓW 0:2 (0:0)
0:1 Krawiec 81
0:2 Wojciechowski 86

CHROBRY II: Szafer – Bartlewicz (79 Jurgo), Cieślicki (64 Jaszczyk), Iwanowicz, Jandziak (79 Krawiec), Maćkowiak (59 Inoue), Malczuk, Marciniak, Matysiak (59 Zygmunt), Wawrzyniak, Wojciechowski.

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Cieślicki, Iwanowicz, Malczuk, Jandziak, Jurgo.