Chrobry Głogów - KKS Kalisz 0:0

Remis w pierwszym sparingu.
25-06-2022 01:45
W rozegranym w Głogowie meczu sparingowym Chrobry zremisował z KKS-em Kalisz 0:0. W Chrobrym poza grupą zawodników z drugiej drużyny w charakterze testów wystąpił Jakub Cieślicki, 18-letni skrzydłowy Lechii Gdańsk.

CHROBRY GŁOGÓW – KKS KALISZ 0:0

W 73 minucie Michał Borecki (KKS Kalisz) nie wykorzystał rzutu karnego (obrona Karola Dybowskiego)

CHROBRY (I POŁOWA): Węglarz – Ilków-Gołąb, Praznovsky (18 Michalec), Bougaidis, Bogusz, Mandrysz, Kolenc, Bochnak, Machaj, Steblecki, Wolsztyński.

CHROBRY (II POŁOWA): Dybowski – Tupaj, Iwanowicz, Michalec (70 Zarówny), Kuzdra, Mucha, Inoue, Pieczarka, Cieślicki, Krawiec (70 Malczuk), Jóźwiak (70 Marciniak).

KKS: Krakowiak – Kendzia, Gawlik, Smoliński, Zawistowski, Łuszkiewicz, Wysokiński, Kamiński, Borecki, Gordillo, Giel.