Chrobry II Głogów - Barycz Sułów 3:2

Chrobry II na start rundy wiosennej pokonał Barycz Sułów 3:2 po bramkach Macieja Maćkowiaka, Gracjana Antkowiaka i Fabiana Wojtala.
03-03-2024 07:27
To było bardzo emocjonujące spotkanie i już początek to zapowiedział, bo szybko świetną interwencją, aby zapobiec utracie gola, musiał wykazać się Jakub Korolewicz. Chrobry potrafił jednak osiągnąć przewagę i zdominował końcówkę pierwszej części. Najpierw, w 38 minucie, do bramki rywala trafił Maciej Maćkowiak, a w 44 minucie Gracjan Antkowiak i głogowianie na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą.
Goście dobrze zaczęli drugą odsłonę, już w 50 minucie zdobywając kontaktowego gola. Odpowiedź Pomarańczowo-Czarnych była jednak błyskawiczna, bo już po 60 sekundach na 3:1 trafił Fabian Wojtal.
Chrobry do samego końca utrzymywał swoje prowadzenie, choć w 79 minucie za sprawą samobójczej bramki przyjezdni znów niebezpiecznie się zbliżyli. To spowodowało nerwowy i emocjonujący finisz, ale głogowianie dopięli swego i zachowali trzy punkty.

CHROBRY II GŁOGÓW - BARYCZ SUŁÓW 3:2 (2:0)
1:0 Maćkowiak 38
2:0 Antkowiak 44
2:1 Bohdanowicz 50