Pogrom na koniec. Chrobry II Głogów - KS Łomnica 10:1

Chrobry II efektownie kończy rundę jesienną w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze.
25-11-2023 05:00
Wczoraj pierwszy Chrobry odniósł swoje najwyższe w sezonie zwycięstwo, a dziś zrobił to drugi zespół. Już pierwsze minuty spotkania zapowiadały wysoki wynik. Głogowianie całkowicie zdominowali rywala i już po 20 minutach prowadzili 4:0. Dwie bramki zdobył w tym okresie Krzysztof Janiszewski, a poza nim strzelali Adrian Tworzydło i Kamil Wojtyra. Do końca pierwszej połowy trafiali jeszcze ponownie Wojtyra oraz Tomasz Wojciechowski z Patrykiem Plewką i Chrobry II po 45 minutach był na bardzo wyraźnym, siedmiobramkowym prowadzeniu.

Mimo takiego wyniku zespół z Łomnicy nie spuścił głów i po zmianie stron potrafił zaatakować. Jedna z takich prób przyniosła mu honorowego gola. Znów jednak więcej zdobyli ich Pomarańczowo-Czarni: kolejno Eryk Pieczarka, Stanisław Antosik oraz Olaf Zygmunt.

Chrobry wygrywa więc 10:1 i kończy rundę jesienną w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze na 8 pozycji. Kolejne mecze dopiero w 2024 roku.

CHROBRY II GŁOGÓW - KS ŁOMNICA 10:1 (7:0)
1:0 Janiszewski 5
2:0 Tworzydło 12
3:0 Janiszewski 17
4:0 Wojtyra 19
5:0 Wojtyra 22
6:0 Wojciechowski 30