W czwartoligowych derbach górą rywale

W Koleje Dolnośląskie 4 Lidze Chrobry II przegrał z Miedzią II Legnica 0:4.
24-09-2023 12:45
autor: ŁJ
Już w 5 minucie goście wywalczyli rzut karny, po którym na listę strzelców wpisał się Marcin Garuch. W 23 minucie było 0:2, ale głogowianie nie złożyli broni. Wypracowali sobie przewagę i szukali szans, które mieli Sebastian Steblecki, Albert Zarówny, Miłosz Jandziak czy trafiający do bramki ze spalonego Rafał Wolsztyński. Nic nie wpadło i drugą część zaczęto od dwubramkowego prowadzenia rywali, którzy pierwsze minuty mieli dość ciężkie. Pomarańczowo-Czarni mocno atakowali, jednak wszystko zepsół gol Szymona Skrzypczaka w 57 minucie. 120 sekund później wstrzelił się jeszcze Wiktor Bogacz i wtedy było już niemal pewne, że to Miedź zdobędzie dziś komplet punktów.

CHROBRY II GŁOGÓW - MIEDŹ II LEGNICA 0:4 (0:2)
0:1 Garuch 6 (k)