Zwycięski gol w 88 minucie. Chrobry II - Moto-Jelcz 3:2

Przegrywali po pierwszej połowie, a i tak wygrali. Chrobry II pokonał Moto-Jelcza Oława 3:2 po bramce Rafała Wolsztyńskiego w 88 minucie.
28-10-2023 05:36
Dwa razy w tym meczu prowadzili oławianie i za każdym razem w pierwszej połowie. W 30 minucie do bramki Chrobrego trafił Janusz Gancarczyk i choć odpowiedź głogowian była szybka, bo w 32 minucie do remisu doprowadził Olaf Zygmunt, w samej końcówce goście znów cieszyli się z prowadzenia. W 45 minucie gola do szatni zdobył były gracz Pomarańczowo-Czarnych Waldemar Gancarczyk.
Początek po zmianie stron należał do Chrobrego. W 51 minucie strzałem z dystansu golkipera gości pokonał Eryk Pieczarka. Taki stan utrzymywał się niemal do samego końca, ale obie strony nie kradły czasu i pokazały tym, że interesuje je tylko zwycięstwo. Ostatecznie to przypadło Chrobremu. W 70 minucie na murawie zameldował się Rafał Wolsztyński, by w 88 zapewnić drużynie trzeci z rzędu komplet punktów.

Teraz przed Chrobrym wyjazd do Międzyborza. Spotkanie z Zenitem zaplanowano na sobotę 4 listopada na godz. 13.00.

CHROBRY II GŁOGÓW - MOTO-JELCZ OŁAWA 3:2 (1:2)
0:1 Gancarczyk J. 30
1:1 Zygmunt 32
1:2 Gancarczyk W. 45
2:2 Pieczarka 51
3:2 Wolsztyński 88

CHROBRY II: Gawłowski - Bartecki (88 Maćkowiak), Górski, Zarówny, Stuglis, Pieczarka (90 Janiszewski), Zygmunt (70 Wolsztyński), Paz (54 Antkowiak), Steblecki, Machaj (83 Tworzydło), Plewka (67 Jandziak).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Wolsztyński.