Chrobry II Głogów - Piast Żmigród 1:3

W 20 kolejce Koleje Dolnośląskie 4 Ligi Chrobry II Głogów przegrał z Piastem Żmigród 1:3. Bramkę dla Pomarańczowo-Czarnych zdobył Stanisław Antosik.
17-03-2024 01:49
To był mecz dwóch bardzo wyrównanych zespołów, co pokazała pierwsza połowa. Upłynęła pod znakiem walki i bez czystych okazji. Więcej sytuacji było w drugiej części. Zaczęło się od gości, którzy w 62 minucie po szybkiej akcji zakończonej przez Patryka Łukaszewskiego objęli prowadzenie. W 73 minucie w polu karnym sfaulował Jakub Korolewicz, a jedenastkę wykorzystał Błażej Chouwer i było 0:2.

Chrobry ruszył mocno do przodu, a w efekcie kontaktowego gola w 78 minucie zdobył Stanisław Antosik. Po chwili było blisko remisu 2:2, jednak piłka po uderzeniu Piotra Bilińskiego obiła poprzeczkę. Kiedy wydawało się, że zdeterminowani głogowianie zdobędą się jeszcze na skuteczną akcję, w doliczonym czasie po faulu Stanisław Antosika sędzia po raz drugi wskazał na wapno i po raz drugi wstrzelił się Błażej Chouwer.

CHROBRY II GŁOGÓW - PIAST ŻMIGRÓD 1:3 (0:0)
0:1 Łukaszewski 62
0:2 Chouwer 73 (k)
1:2 Antosik 78
1:3 Chouwer 90 (k)

CHROBRY II: Korolewicz - Malczuk, Jandziak (56 Biliński), Maćkowiak, Pieczarka (76 Krawiec), Ozimek, Szczutowski (53 Wojciechowski), Tupaj, Grzelak (79 Jurgo), Janiszewski (56 Antosik), Klimczak (76 Bartecki).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Jandziak.