Chrobry II Głogów - Polonia Nysa 2:3

Bolesna porażka Chrobrego II w 24 kolejce 3 Ligi.
16-04-2023 12:00
Od początku goście sprawiali dobre wrażenie i naciskali. Swoją pierwszą okazję wykorzystał jednak Chrobry. W 17 minucie najpierw groźnie strzelał Tomasz Wojciechowski, ale piłka znalazła drogę do bramki dopiero po dobitce Oskara Sewerzyńskiego. W 29 minucie wyrównał Alan Majerski. Przy stanie 1:1 szkoda szansy Jakuba Górskiego – po jego uderzeniu zza pola karnego futbolówka odbiła się od słupka. Zamiast 2:1, było 1:2. W 36 minucie Bartka Szafera pokonał Michał Zimon.

Chrobry musiał mocno zaatakować po przerwie i dość szybko zrobiła się spora nadzieja. W 57 minucie do remisu doprowadził Jakub Górski. Do końca wynik pozostawał sprawą otwartą. Swoich szans szukali i jedni, i drudzy, lecz tylko przyjezdni zdołali się wstrzelić. W 86 minucie wynik pojedynku ustalił Dominik Sikora i w bardzo ważnym meczu Chrobremu nie pozostał nawet ten jeden punkt. Trzeba ich szukać w następnych kolejkach, bo choć sytuacja jest coraz trudniejsza, do rozegrania pozostało ich jeszcze dziesięć. W najbliższej Chrobry zagra na wyjeździe z Cariną Gubin.

CHROBRY II GŁOGÓW – POLONIA NYSA 2:3 (1:2)
1:0 Sewerzyński 17
1:1 Majerski 29