Chrobry II Głogów - Słowianin Wolibórz 1:2

W 26 kolejce Koleje Dolnośląskie 4 Ligi Chrobry II Głogów przegrał z 2. w tabeli Słowianinem Wolibórz.
27-04-2024 05:20
Mecz należał do otwartych i w pierwszych 45 minutach obie strony miały po kilka dobrych okazji. Jedną ze swoich wykorzystał tylko Chrobry. Bramkę w 19 minucie zdobył Yuto Taira i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej odsłony.

Jednak po zmianie stron lepiej zdali się prezentować goście, którzy muszą wygrywać, aby myśleć o bezpośrednim awansie. W 61 minucie Marcela Gawłowskiego z dystansu pokonał Wojciech Szuba, a po chwili - po strzale Doriana Krakowskiego - było już 1:2. Komplet punktów powędrował więc do Woliborza.

CHROBRY II GŁOGÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 1:2 (1:0)