F1L: podsumowanie 7 kolejki

Chrobry nie zmienił swojej pozycji w tabeli, ale na dwutygodniową przerwę udaje się w lepszych nastrojach za sprawą przełamującej wygranej.
04-09-2023 11:27
Zwycięstwo z GKS-em sprawiło, że zmniejszył się dystans do kilku będących bezpośrednio przed ligowców. To tylko punkt do Stali Rzeszów i dwa do Zagłębia Sosnowiec. Stal przegrała z Motorem Lublin 2:3, przed tygodniem pokonując głogowian golem w doliczonym czasie gry, a teraz dokładnie w ten sposób tracąc punkty. Zagłębie natomiast pokonało Lechię Gdańsk 5:2. W punktowym zasięgu wydaje się być też 15. w tabeli Polonia Warszawa, do której Chrobry traci trzy oczka.

Przed ligowcami dwutygodniowa przerwa reprezentacyjna. Ten czas na pozycji lidera spędzi Odra Opole.

Pomarańczowo-Czarni do gry wrócą 16 września. Wtedy czeka ich wyjazd do Krakowa na pojedynek z Wisłą, za którą remis 1:1 z Miedzią Legnica.