Ilków-Gołąb: wspomnienia będą we mnie żywe

- Czas, który tu spędziłem, przyniósł sporo wspomnień i one będą we mnie przez cały czas żywe - powiedział Michał Ilków-Gołąb, który wypełnił swój kontrakt z pierwszym zespołem. Łącznie był w nim przez dziesięć i pół sezonu.
08-06-2023 03:19
autor: ŁJ
- Przez tyle lat było tyle sytuacji, że książki można pisać. Te osoby… to jest właśnie super, że dzięki grze w piłę można było poznać tylu ludzi. Super chwile to te przy awansie do pierwszej ligi. Pamiętam, że przed awansem była taka trochę huśtawka nastrojów, nerwówka. Zakończyło się to wszystko świętowaniem przed stadionem w środku nocy, przy którym czekała grupa kibiców, a później na rynku. Świetna sprawa. Tak samo, jak początki w pierwszej lidze, kiedy wyniki były różne, a kibice wspierali nas na maksa. Wreszcie ostatnie czasy i nasza przygoda z trenerem Djurdjeviciem prawie zwieńczona historycznym sukcesem. To będę pamiętał, ale to też daje kopa motywacji do kolejnych celów
- Ważne jest, aby trzymać jedność. Przywiązanie, które jest wśród pracowników, daje szansę, żeby ten projekt, jakim jest klub Chrobry Głogów, rozwijał się jeszcze szybciej. Jeśli każdy nadal będzie dokładał swoją cegiełkę, to widzę szansę na dalszy rozwój. A ja? Czuję, że jest we mnie dużo żaru i pozytywnej energii. Przede mną nowe wyzwania, na które patrzę z optymizmem i wiarą, że coś, w co się teraz zaangażuję, będę robił z takim zaangażowaniem, jak na boisku. Nie wszystkie cele udało się zrealizować, dlatego cały czas jest sporo motywacji.