Kilkunastu członków Klubu Mecenasów Chrobrego

Wspierają klub finansowo, ale nie tylko.
02-06-2022 06:23
autor: AM
Klub Mecenasów funkcjonujący przy Chrobrym to obok sponsorów i reklamodawców znaczący czynnik wspierający klub - częściowo finansowy, choć o wiele cenniejsze są emocje i atmosfera generowane przez członków, którzy nie tylko aktywnie kibicują Chrobremu, ale w ostatnich tygodniach stali się wręcz integralną jego częścią i zbudowali osobiste relacje ze sztabem czy piłkarzami.
 
Członkowie Klubu Mecenasów Chrobrego w ostatnich kolejkach nie opuszczali już nawet meczów wyjazdowych. Wspólnie przeżywaliśmy wspaniałe momenty w Łodzi, Gdyni czy nawet Kielcach, bo o Głogowie wspominać nie trzeba.

Członkowie Klubu Mecenasów Chrobrego chętnie przemierzają kilometry, aby być z drużyną podczas meczów wyjazdowych

Taka forma wsparcia klubu jest dedykowana osobom prywatnym jako alternatywa dla sponsoringu, z którego korzystają głównie firmy oczekując świadczeń reklamowych. Klubowiczom oferujemy karnet VIP na mecze domowe, możliwość uczestniczenia we wszystkich spotkaniach organizowanych przez klub, wejścia na mecze wyjazdowe z miejscami na trybunach VIP oraz pierwszeństwo przy rezerwacji biletów na mecze reprezentacji.

Podziękowania dla trenera i wydanie okolicznościowych na tę okazję koszulek to przykład bardzo aktywnego funkcjonowania w życiu klubu

Obecnie Klub Mecenasów Chrobrego liczy kilkunastu członków wśród których byli lub ciągle są mi.in. radni miejscy czy powiatowi, dyrektorzy, prawnicy, lekarze. Cieszymy się, że grono tych osób staje się coraz bardziej widoczne i aktywne, a do tego w planach ma kilka ciekawych i cennych dla Chrobrego inicjatyw. Więcej informacji o Klubie Mecenasów Chrobrego znajduje się tutaj.