Kluby partnerskie pomagają w przygotowaniach

Boisko Sparty Przedmoście było miejscem dzisiejszego treningu Pomarańczowo-Czarnych.
01-02-2023 01:31
autor: AM
Liga za pasem, czas wchodzić na naturalne boiska. Pogoda nie zawsze umożliwia, aby w okresie przedligowym obciążać konieczne do przygotowania na rozgrywki ligowe boiska przy Wita Stwosza, a z pomocą przychodzą kluby partnerskie. Często to one korzystają z bazy treningowej Chrobrego, teraz Chrobry może korzystać z ich.
 
Dziś był pierwszy z treningów zaplanowanych w ostatnich dniach na obiektach sportowych naszych klubów partnerskich, a te pojedyncze jednostki zorganizowano w taki sposób, aby zachować optymalny stan nawierzchni wszystkich boisk.
 
Do tej pory nasza współpraca w tym gronie koncentrowała się głównie na płaszczyźnie marketingowej, wsparciu przy organizacji turniejów dla dzieci czy w okresie zimowym na udostępnianiu naszej trzeciej płyty ze sztuczną nawierzchnią. Teraz Pomarańczowo-Czarni mieli okazję przygotowywać się do nadchodzącego meczu w Fortuna 1 Lidze w naturalnym boisku trawiastym w Przedmościu.
 
Obecnie nasze lokalne kluby partnerskie to: Gwardia Białołęka, Zryw Kotla i Sparta Przedmoście. Są to kluby zlokalizowane w sąsiednich gminach wiejskich w granicach Powiatu Głogowskiego. Ponadto Chrobry jest związany umowami ramowymi ze Stilonem Gorzów i Pogonią Lwów.
 
Z tego miejsca dziękujemy za gościnę władzom Sparty Przedmoście oraz trenerowi Ireneuszowi Przybylskiemu za osobiste zaangażowanie.