DZIEŃ MECZU: Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice

Po wielu tygodniach Chrobry wraca do siebie! O godz. 18.00 na Wita Stwosza początek meczu z Chojniczanką Chojnice.
19-02-2023 12:05
Ostatnio kibice Chrobrego nie mogą narzekać na brak emocji. W czterech ostatnich meczach przesądzające o wyniku bramki padały w ostatnim kwadransie, w tym dwukrotnie już w 90 minucie. Z Górnikiem Łęczna głogowianie wygrali po trafieniach w 76 i 88 minucie, z Puszczą Niepołomice po bramce na 120 sekund przed końcem, a ze Stalą Rzeszów doprowadzili do remisu golem w 90 minucie. Nastroje zmienił początek wiosny i 1:0 Ruchu Chorzów po karnym w doliczonym czasie.

Tak czy inaczej, emocje przez duże E. W teorii na takie zanosi się w niedzielę. Karol Dybowski mówi, że po ostatnim występie w zespole jest sportowa złość, którą chce się przekuć na niedzielny pojedynek. A swoje robi też rywal, bo Chojniczanka Chojnice dopiero przed tygodniem wydostała się ze strefy spadkowej i dla niej każdy wydarty punkt na ten moment może być na wagę złota.
Trener Marek Gołębiewski, który w związku z nałożoną karą po raz drugi i ostatni nie będzie mógł pokierować zespołem bezpośrednio z ławki, oczywiście bez przeszkód może to robić przed samym spotkaniem. A jest co robić, bo Chrobry nie zagra w swoim najsilniejszym zestawieniu. Ze środka obrony wypadł za czerwoną kartkę Mavroudis Bougaidis i przekonamy się, jaki pomysł na defensywę będzie tym razem. Konieczność zmian nie jest jednak czymś nowym, bo bez środka obrony z duetem Michalec-Bougaidis głogowianie rywalizowali już w końcówce rundy jesiennej.

Początek meczu 20 kolejki Fortuna 1 Ligi o godz. 18.00. Spotkanie poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak.
Bilety na mecz do momentu rozpoczęcia spotkania dostępne są na bilety.chrobry-glogow.pl i do godziny przed rozpoczęciem spotkania w kasach pływalni Chrobry (bilety ulgowe 10 zł / bilety normalne 20 zł). Kasa stadionu otwarta zostanie na godzinę przed meczem, a w niej bilety będą w cenach: ulgowe 15 zł / normalne 25 zł. Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo.

Transmisja z meczu w Polsat Box Go. Możesz też aktywować jednorazowy dostęp do meczu - PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI