Odra - Chrobry: obejrzyj na żywo

Sprawdźcie, gdzie obejrzeć rozpoczynający się w sobotę o godz. 20.00 wyjazdowy mecz z Odrą Opole.
20-04-2024 09:05
autor: ŁJ

1) Możesz aktywować jednorazowy dostęp do meczu w cenie 10 zł - PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI Wybierając opcję PPV i korzystając z tego linku przy wykupie dostępu do transmisji wspierasz finansowo klub!

Jak przebiega cały proces / transakcja związana z zakupem pojedynczego dostępu do meczu?
Użytkownik po wybraniu odpowiedniego meczu w Centrum Meczowym, zaakceptowaniu regulaminu i kliknięciu przycisku Dokonaj zakupu zostaje przekierowany do systemu transakcyjnego, w którym realizuje płatność.
 
Płatność zostaje potwierdzona w przeciągu kilku sekund, a użytkownik zostaje przekierowany z powrotem do platformy, gdzie będzie mógł obejrzeć mecz. Kod dostępu do transmisji meczu powinien być automatycznie wprowadzony przez system w odpowiednie pole formularza.
 
W tym samym czasie na adres e-mail podany podczas dokonywania zakupu przychodzi wiadomość z potwierdzeniem transakcji oraz wiadomość z kodem dostępu do zakupionego meczu. Jeśli kod nie wpisał się automatycznie, należy skopiować go i wprowadzić w odpowiednim polu w Centrum Meczowym, uruchamiając tym samym transmisję live.
 

2) Możesz aktywować dostęp do pakietu Polsat Box w cenie 40 zł. W Polsat Box Go transmitowane są wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi - PRZEJDŹ DO STRONY