3 LIGA: Pniówek Pawłowice - Chrobry II Głogów 1:3 po golach w 90 minucie!

W dramatycznych piłkarsko okolicznościach Chrobry II zdobywa komplet punktów na trudnym terenie w Pawłowicach.
24-09-2022 06:06
Pomarańczowo-Czarni sprawiają niespodziankę i w 9 kolejce 3 Ligi pokonują Pniówek Pawłowice 3:1. Zwycięskie gole dla Chrobrego w starciu z trzecim zespołem rozgrywek padły w… 90 minucie i oba zdobył Tomasz Wojciechowski.

Do przerwy w Pawłowicach było 1:1, ale strzelanie rozpoczęli głogowianie. Na 0:1 trafił Adrian Marciniak, lecz nie minął kwadrans, a był już remis.

Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się na podziale punktów – z perspektywy sytuacji przed 9 kolejką dobrym dla Chrobrego – nie po raz pierwszy w tym sezonie młodzi głogowianie pokazali, jak walczy się do samego końca. Wcześniej w taki sposób, po bramce w 90 minucie, pokonali Odrę Wodzisław. Tym razem w doliczonym czasie zdobyli dwie, doprowadzając do 1:3 i tym samym „pakując” trzy punkty do autokaru. Bohaterem zespołu został Tomasz Wojciechowski, który już przed tygodniem był bardzo dobrze dysponowany. Wtedy nie wpisał się na listę strzelców, a Chrobry przegrał z Cariną Gubin, tym razem jednak potwierdził formę w najlepszy z możliwych sposobów.

W dobrych nastrojach piłkarze Chrobrego będą przygotowywać się do kolejnego występu. W sobotę 1 października o godz. 14.30 podejmą LKS Goczałkowice Zdrój.

PNIÓWEK PAWŁOWICE – CHROBRY II GŁOGÓW 1:3 (1:1)
0:1 Marciniak 22
1:1 Morcinek 33
1:2 Wojciechowski 90
1:3 Wojciechowski 90

CHROBRY II: Szafer – Maćkowiak, Zarówny, Wawrzyniak, Pieczarka, Zygmunt (86 Matysiak), Marciniak (52 Inoue), Wojciechowski, Krawiec, Cieślicki (77 Bartlewicz), Jóźwiak (86 Jaszczyk).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Maćkowiak, Wojciechowski.