ChG II: jeden decydujący gol w przedostatnim sparingu

W przedostatnim sparingu Chrobry II Głogów przegrał z szykującą się do rywalizacji w ćwierćfinale Pucharu Polski Lechią Zielona Góra 0:1.
23-02-2023 07:48
Jeden gol zdecydował. Chrobry II przegrał w Zielonej Górze 0:1, a zwycięską dla gospodarzy bramkę zdobył w drugiej połowie Mateusz Zientarski.

Był to przedostatni sparing głogowian przed powrotem do rozgrywek ligowych. Inauguracja rundy wiosennej już za pasem i nastąpi w niedzielę 5 marca od domowej rywalizacji ze Stalą Brzeg. Do tego momentu Pomarańczowo-Czarnych czeka jeszcze ponad tydzień treningów i sobotni, rozpoczynający się o godz. 12.00 sprawdzian z Baryczą Sułów.

Lechia Zielona Góra - Chrobry II Głogów 1:0 (0:0)

Chrobry (I połowa): Szafer - Wawrzyniak, Iwanowicz, Jandziak, Maćkowiak, Inoue, Jaszczyk, Wysiński, Antkowiak, Bilonoh, Marciniak.

Chrobry (II połowa): Turkiewicz - Fryzowicz, Iwanowicz, Jandziak, Krawiec, Jurgo, Cieślicki, Tworzydło, Matysiak, Zygmunt, Wojciechowski.