3 Liga: Najbardziej wymagająca seria. W sobotę z Górnikiem II Zabrze

W sobotę na "dwójce" Chrobry II Głogów - Górnik II Zabrze w 15 kolejce 3 Ligi.
04-11-2022 04:34
autor: ŁJ
Dobiegają końca rozgrywki ligowe w Polsce, a Chrobry II jest przed jednym z trzech ostatnich meczów w tym roku. W sobotę o godz. 14.30 nasza druga drużyna w ramach 15 kolejki 3 Ligi podejmie Górnika II Zabrze. Spotkanie odbędzie się na drugiej płycie.
 
Trzy mecze to niewiele, ale to prawdopodobnie najbardziej wymagający odcinek rundy dla Chrobrego II. Sobotni rywal jest wiceliderem tabeli, a poza nim, Pomarańczowo-Czarnych czeka jeszcze pojedynek z liderem – Rakowem II Częstochowa, i trzecim zespołem trzecioligowej stawki – Ślęzą Wrocław.
 
INFORMACJA DLA KIBICÓW
Mecz rozegrany zostanie na drugiej płycie stadionu. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
 
Po 14 kolejkach Górnik II ma 29 punktów i za sobą dwie zwycięskie potyczki. W ostatniej kolejce zabrzanie pokonali Gwarka Tarnowskie Góry 5:1, ale nie jest to ich najwyższa wygrana w sezonie. Wcześniej wygrali z Cariną Gubin 5:0. Ich kadra, podobnie jak Chrobrego, opiera się na młodych piłkarzach, lecz Górnik II ma większe obycie na tym szczeblu, bo występuje na nim od kilku lat.
 
Chrobry stoi przed bardzo trudnym zadaniem, ale też z każdym miesiącem zdaje się radzić coraz lepiej. Przed tygodniem zremisował z MKS-em Kluczbork 1:1 i był to jego czwarty wyjazdowy, ligowy występ z rzędu bez porażki. Do rywalizacji z Górnikiem II przystąpi z 14 pozycji.
 
 

Sobota, 5 listopada

14.30 Chrobry II Głogów – Górnik II Zabrze (3 Liga)
Głogów, II płyta