Cały Chrobry w jednym miejscu już 3 lutego!

W tym roku XV edycja klubowej Prezentacji w piątek 3 lutego.
13-01-2023 08:21
autor: ŁJ
Po trzyletniej przerwie spowodowanej sytuacją na świecie powraca wielkie święto całego klubu. Kilkuset zawodników od najmłodszych przedszkolaków po najstarszych pierwszoligowców i naszych byłych piłkarzy, ich trenerzy, rodzice, opiekunowie, najbliżsi i oczywiście kibice, czyli cała społeczność Chrobrego – cały Chrobry w jednym miejscu już w piątek 3 lutego.
 
W tym roku odbędzie się XV edycja klubowej prezentacji. Wydarzenie zaplanowaliśmy na tydzień przed inauguracją rundy wiosennej w Fortuna i Lidze, na piątek 3 lutego w hali widowiskowo-sportowej. Prezentacja rozpocznie się o godz. 18.00, choć tradycyjnie zapraszamy dużo wcześniej. Już od 17.00 aktywne będą liczne strefy dla kibiców przygotowane przez Sponsorów i Partnerów Chrobrego. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, pomarańczowo-czarnych upominków dla wszystkich przybyłych oraz otwartego spotkania z naszymi pierwszoligowcami, bo możliwość wzięcia od nich autografów, zrobienia zdjęć czy porozmawiania zawsze ciszyło się dużym zainteresowaniem fanów.
 
Do momentu rozpoczęcia XV Prezentacji Chrobrego systematycznie będziemy Was informować o jej programie. To klubowe święto, więc także Wasze, a skoro święto, to musicie być tego dnia wśród całej społeczności Chrobrego Głogów.
 
Wstęp na XV Prezentację Chrobrego będzie bezpłatny.