Albert Zarówny i Krzysztof Janiszewski poprowadzą najmłodszym zajęcia na SP 3

Młodzież z Piastowa ma świetną okazję jeszcze lepiej poznać piłkarzy Chrobrego. Albert Zarówny i Krzysztof Janiszewski poprowadzą zajęcia Trener Osiedlowy Chrobry Głogów na boisku przy SP 3!
18-04-2024 04:24
autor:
Tegoroczna edycja projektu ruszyła na początku kwietnia i z trenerem Dariuszem Czają na SP 3, który jednak z powodów zawodowych musiał zrezygnować. Pożegnał się z liczną grupą dzieci i młodzieży, ale też wprowadził nowych trenerów, którzy w środę mieli okazję poznać bywalców „trójki” i poprowadzić z nimi pierwsze zajęcia.
 
Albert i Krzysztof są młodymi zawodnikami szkolącymi się od kilku lat w Chrobrym, klubowej Akademii Piłki Nożnej i Szkole Mistrzostwa Sportowego. W tym sezonie Albert jest podstawowym obrońcą pierwszoligowego Chrobrego już z kilkoma bramkami na koncie. Krzysztof pozostaje w szerokiej kadrze zespołu i zmierza po ligowy debiut. Mamy nadzieję, że droga, jaką pokonują przechodząc z piłki podwórkowej przez juniorską po profesjonalne uprawianie tego sportu będzie inspiracją dla uczestników Trenera Osiedlowego na SP 3.
 
W tym tygodniu spotkacie się z nimi jeszcze w czwartek i piątek o godz. 17.00, a o planie na kolejny tydzień i tygodnie poinformujemy. Śledźcie www.trenerosiedlowy.glogow.org i FB.