Od lipca 2013 roku przy Chrobrym Głogów jest Klub Kibiców Niepełnosprawnych. To pomysł klubu i fanów ChG, których od reszty może dzieli sprawność, ale łączy Chrobry. Identyczne hasło, "dzieli sprawność, łączy Chrobry" widnieje na fladze KKN, która towarzyszy grupie podczas meczów na stadionie przy Wita Stwosza, a nawet wyjazdów. Pierwsza wspólna wyprawa na mecz Chrobrego poza Głogów doszła do skutku w październiku. Barierę przełamano w Kaliszu. To było największe osiągnięcie KKN w pierwszych miesiącach działalności, poza którym kibice zorganizowali spotkanie z przedstawicielami klubu oraz uczestniczyli w spotkaniu z piłkarzami pierwszej drużyny.

W projekt od samego początku bardzo aktywnie zaangażował się Norbert Penza. Sam porusza się na wózku, co jednak nie przeszkadza mu aktywnie uczestniczyć w życiu kibicowskim.
- Chodzi o to, żeby dać bodziec do wyjścia z domu tym, którzy ze względu na zdrowie tego nie robią - mówił o powodach, dla których wespół z klubem podjął się zadania. Jego realizację ułatwia struktura stadionu, który jest przystosowany do przyjęcia niepełnosprawnych. Są podjazdy na małą trybunę i spełniające normy pobliskie sanitariaty.

Obecnie w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych zrzeszonych jest kilkanaście osób, a jego prezesem jest Arkadiusz Adamski. Wszystkim Chrobry Głogów zapewnia karnety na całą rundę w promocyjnej cenie i pomaga w funkcjonowania wokół klubu. Poza uczestnictwem w meczach Chrobrego, KKN organizuje wyjazdy na mecze reprezentacji Polski, akcje charytatywne i spotkania integracyjne.


Aby dołączyć do KKN należy skontaktować się z prezesem KKN Arkadiuszem Adamskim:
- tel. 505 126 435
- e-mail kknglogow@interia.pl