Chrobry II kończy rundę

W meczu kończącym rundę jesienną w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze Chrobry II podejmie KS Łomnicę. Początek o godz. 15 w Głogowie.
25-11-2023 08:26
autor: ŁJ
Rywal Chrobrego po raz pierwszy rywalizuje na tym poziomie i w tabeli zajmuje ostatnie miejsce, choć ma o jedno rozegrane spotkanie mniej. W dotychczasowych 15 meczach wywalczył sześć punktów i za nim sześć porażek z rzędu, a cztery ostatnie kończyły się zerem po stronie strzelonych bramek. Nie wolno jednak zlekceważyć drużyny prowadzonej przez trenera Macieja Maćkowskiego, bo 4 Liga po scaleniu dwóch grup jest zdecydowanie silniejsza od tej z poprzednich sezonów.
 
Mecz rozegrany zostanie na stadionie głównym. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
 
Chrobry do tego spotkania przystąpi z dziewiątej pozycji, bo rozgrywający swój mecz wcześniej Górnik Złotoryja zdobył komplet punktów i przynajmniej na chwilę przeskoczył głogowian w tabeli. Punktując z KS Łomnica, Pomarańczowo-Czarni wrócą na ósme miejsce i na nim przeczekają okres przerwy zimowej.
 
Sobota, 25 listopada
15.00 Chrobry II Głogów - KS Łomnica (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Głogów, stadion