Chrobry II podejmuje Moto-Jelcza Oława

To może być jedno z najtrudniejszych spotkań do tej pory. W 13 kolejce Koleje Dolnośląskie 4 Ligi Chrobry II podejmie Moto-Jelcza Oława.
28-10-2023 08:37
autor: ŁJ
Po 12 kolejkach trzy zespoły z podium mają po 31 punktów, a wśród nich jest Moto-Jelcz. Oławianie w ostatniej kolejce pokonali ówczesnego lidera Słowianina Wolibórz i w ten sposób potwierdzili swoją wysoką formę. Co ciekawe, do tej pory tylko Moto-Jelcz i Chrobry byli w stanie urwać Słowianinowi jakiekolwiek punkty (Chrobry wcześniej zremisował w Woliborzu 2:2) i teraz te jedyne zmierzą się ze sobą.
 
 
Mecz rozegrany zostanie na stadionie głównym. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
Chrobry przed tygodniem pokonał Polonię-Stal Świdnica 4:1 i było to jego drugie zwycięstwo z rzędu. Po tym w tabeli zajmuje 9 miejsce. Przed nim są Iskra Księginice z punktem więcej i Łużyce Lubań z dwoma punktami przewagi, więc Pomarańczowo-Czarni będą rywalizować o kolejny przeskok w tabeli.
 
Zespół z Oławy prowadzi trener Zbigniew Smółka, który w przeszłości był bramkarzem Chrobrego. Szkoleniowcem tej drużyny był także w przeszłości, w 2013 roku, gdy w 2 Lidze grał z nią pierwszy Chrobry. Już wtedy klub był charakterystyczny z uwagi na występy w nim usportowionej rodziny Gancarczyków. Obecnie w kadrze Moto-Jelcza jest czterech piłkarzy o tym nazwisku, a wśród nich Waldemar Gancarczyk, który w sezonie 2013/14 również reprezentował barwy Chrobrego.
 
Sobota, 28 października
16.00 Chrobry II Głogów - Moto-Jelcz Oława (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Głogów, stadion