W sobotę Chrobry II - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

W przedostatnim domowym meczu tego roku Chrobry II zagra z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Mecz 15 kolejki Koleje Dolnośląskie 4 Ligi w sobotę o godz. 11.00 na stadionie.
10-11-2023 03:37
autor: ŁJ
Rywala Chrobrego dosyć łatwo można pomylić z Górnikiem Wałbrzych, z którym jeszcze w ubiegłej dekadzie bardzo zażarte i ciekawie pojedynki toczył pierwszy skład Pomarańczowo-Czarnych. Jednak mimo niemal identycznej nazwy są to inne kluby i w momencie, w którym tamten Górnik występował w 2 Lidze, ten w Klasie B. Tamten spadał niżej i dziś występuje w „okręgówce”, ten piął się do góry, aby w tym sezonie zadebiutować w 4 Lidze.
 
Mecz rozegrany zostanie na stadionie głównym. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych zajmuje obecnie 16 miejsce, a swój skład opiera na młodych zawodnikach. W klasyfikacji Pro Junior System dolnośląskiej 4 Ligi jest pierwszy. Nieuwzględniany w tym rankingu Chrobry II byłby drugi, więc można powiedzieć, że w sobotę pojedynek dwóch najmłodszych drużyn w lidze. I dwóch, które po wyższych porażkach w ostatniej kolejce poszukają rehabilitacji. Przed tygodniem Górnik przegrał ze Słowianinem Wolibórz 0:5, a Chrobry II z Zenitem Międzybórz 0:4.
 
Chrobry II zajmuje przed tym meczem 8 miejsce w lidze.
 
Sobota, 11 listopada
11.00 Chrobry II Głogów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Głogów, stadion