DZIEŃ MECZU: Chrobry Głogów - GKS Katowice

Dziś ostatni raz w 2023 roku spotkamy się na stadionie przy Wita Stwosza. O godz. 15.00 rozpocznie się mecz 19 kolejki Fortuna 1 Ligi z GKS-em Katowice.
16-12-2023 12:03
autor: ŁJ
Chrobry na samym finiszu może jeszcze polepszyć swoją sytuację w tabeli, choć w ostatnich tygodniach i tak to zrobił, bo już teraz wiadomo, że ten rok zakończy przed czerwoną linią. Mając jednak jeszcze dwa spotkania do rozegrania może być wyżej niż na 15 pozycji. Sześć możliwych do zdobycia punktów to prawie tyle, ile głogowianie tracą do 11. Stali Rzeszów (Stal ma pięć oczek więcej i jeden rozegrany mecz więcej).
 
Na razie jednak liczy się to, co w sobotę. GKS Katowice w tabeli jest przed Chrobrym, ale przewaga jest nieznaczna i wynosi tylko trzy punkty. Sam mecz wydaje się być trudniejszy od tych wynikających aktualnie z tabeli liczb, bo katowiczanie większą część rundy byli wyżej. Był okres, że zajmowali pozycję na podium. Wygrali też pierwszy mecz z Chrobrym (3:1), a ostatnio zremisowali z liderującą Arką Gdynia 1:1. Dla Arki była to pierwsza ligowa strata punktów po siedmiu zwycięstwach z rzędu. Ten pojedynek odbył się dwa tygodnie temu, po nim Gieksiarze nie zagrali z uwagi na odwołane spotkanie z Miedzią Legnica, więc mieli dodatkowo więcej czasu na przygotowanie się do tego finiszu.
 
Przeczytaj więcej o rywalu:
Bilety na mecz do momentu rozpoczęcia spotkania dostępne są na bilety.chrobry-glogow.pl w cenach przedsprzedażowych: bilety ulgowe 10 zł / bilety normalne 20 zł). Kasa stadionu otwarta zostanie na godzinę przed spotkaniem, a w niej bilety będą w cenach: ulgowe 15 zł / normalne 25 zł. Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo.
 
 
 
 

Transmisja z meczu w Polsat Box Go. Możesz też aktywować jednorazowy dostęp do meczu - PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI