GO+bet Sponsorem Głównym Chrobrego Głogów

Nowy sezon i ważne zmiany. Nowy na rynku bukmacher GO+bet został Sponsorem Głównym klubu, a jego logo pojawiło się na froncie koszulek.
22-07-2022 01:00
autor: AM
Bukmacher GO+bet został nowym Sponsorem Premium Chrobrego Głogów. Umowa została podpisana na cały sezon 2022/23 i w tym czasie piłkarze Chrobrego będą występować w koszulkach z logo GO+bet umieszonym w ich centralnej części.
- Chrobry Głogów to jeden z czołowych klubów występujących w 1 Lidze.  Wszyscy w GO+bet jesteśmy gotowi entuzjastycznie powitać fanów „Pomarańczowo-czarnych” i fanów zakładów sportowych. Mamy nadzieję, że nasza współpraca wspólnie rozwinie widoczność zarówno naszej marki jak i Chrobrego. Trzymamy kciuki za sukcesy sportowe głogowskiej drużyny i szybki awans do Ekstraklasy - powiedział prezes GO+bet, Grzegorz Kiczko
 
- Podpisanie umowy z GO+bet jest zwieńczeniem bardzo dobrego i historycznego wyniku sportowego Chrobrego Głogów, który od kilku lat konsekwentnie realizuje program szkolenia i rozwoju piłkarskiego na wielu poziomach. Osiągnięciom sportowym towarzyszy bardzo duża medialność klubu, coraz większa wartość marki, większe zainteresowanie naszymi świadczeniami reklamowymi i sponsoringiem. Jesteśmy przekonani, że wspólna droga jaką rozpoczynamy w tym sezonie przyczyni się do obustronnego sukcesu biznesowego - powiedział dyrektor klubu Zbigniew Prejs.
 
Zawarta współpraca wiąże się nie tylko z ważną zmiana wizualną na froncie koszulek meczowych, bo choć to najważniejsze, to niejedyne świadczenie reklamowe na rzecz Sponsora.
Piłkarze w koszulkach z logo GO+bet zagrają już w sobotę podczas meczu z Ruchem Chorzów w Głogowie (godz. 20.00). Meczowe trykoty, które pojawią się w sprzedaży dla kibiców, również będą w ten sposób obrendowane.
 
GO+bet to bukmacher, który charakteryzuje się nieszablonową komunikacją marketingową oraz oferuje bardzo przejrzyste i przyjazne dla graczy bonusy. Na rynek zakładów online wszedł w kwietniu tego roku, zatem jego start możemy uznać za bardzo intensywny.