Mecz z dedykacją dla naszego KKN-u

W sobotę ostatni mecz tego sezonu przy Wita Stwosza. O godz. 20.00 rozpocznie się spotkanie z Górnikiem Łęczna.
24-05-2023 10:44
autor: ŁJ
Mecz z Górnikiem jest ze specjalną dedykacją dla Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Chrobrego i całego środowiska osób niepełnosprawnych w naszym mieście. KKN w tym roku obchodzi swoje 10-lecie, w czerwcu z tej okazji planuje uroczystą galę, a sobotni mecz jest świetną okazją, aby ten jubileusz uczcić najpierw na stadionie, a dopiero później w teatrze, bo w tym miejscu odbędzie się wspomniana, czerwcowa uroczystość.
 
KKN Chrobrego funkcjonuje w zorganizowanej grupie od 2013 roku. To wtedy odbył się pierwszy wyjazd naszych niepełnosprawnych kibiców na mecz Chrobrego do Kalisza. W ten sposób w jakiś sposób złamano bariery, ale członkowie KKN pewnie nawet nie myśleli, że przed nimi tak okazała historia wypełniona systematyczną obecnością na stadionie przy Wita Stwosza, wyjazdami na mecze Pomarańczowo-Czarnych poza Głogowem, nawet na mecze reprezentacji Polski, wspólne spotkania i tak piękne, bo charytatywne inicjatywy, jak „mikołajkowe” paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin.
 
Tak więc sobotni mecz mamy przyjemność zadedykować naszemu Klubowi Kibiców Niepełnosprawnych, którzy po raz pierwszy zaprezentują swoją nową, jubileuszową flagę. Z tej okazji wszystkie osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na podstawie poświadczającego dokumentu mogą odebrać bezpłatny bilet na spotkanie*. Ponadto zaplanowaliśmy meczową eskortę z udziałem dzieci z różnymi niepełnosprawnościami z Przedszkola Niepublicznego "Wyspa skarbów" Cichych Pracowników Krzyża.
 
* bilety „0 zł” do odbioru stacjonarnie od środy 24 maja: w kasach pływalni Chrobry oraz w kasach stadionu. Dystrybucja biletów w kasach pływalni Chrobry trwa codziennie w godzinach otwarcia pływalni do soboty 27 maja do godz. 19.00. Dystrybucja biletów w kasach stadionu rozpocznie się na godzinę przed meczu, tj. o godz. 19.00.