Świąteczny prezent od kibiców z KKN Chrobrego

To, co tygryski lubią najbardziej. Skoro 6 grudnia, to dzieciaki i paczki. Razem z Klubem Kibiców Niepełnosprawnych byliśmy w głogowskim szpitalu.
06-12-2022 06:07
autor: ŁJ
Klub Kibiców Niepełnosprawnych Chrobrego Głogów w przyszłym roku obchodzi dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji ma dużo planów, ale nawet w kończącym się roku nie przestaje realizować innych. We wtorek z okazji 6 grudnia mieliśmy przyjemność wraz z członkami KKN udać się do głogowskiego szpitala. Przebywające w nim dzieci otrzymały od naszych fanów mikołajkowe paczki.
 
Kibice Chrobrego z KKN nie po raz pierwszy udowadniają, że choć niektórzy z nich sami zmagają się z ograniczeniami, jeśli chodzi o dobroć dla innych – nie ma żadnych ograniczeń. Sami zebrali środki finansowe, za które przygotowali kilkadziesiąt paczek. Wcześniej jednak robili niezbędne zakupy i pakowali prezenty. A na finał akcji udali się do szpitala. Rok temu w identycznej akcji obdarowali potrzebujące rodziny, tym razem postanowili umilić czas spędzany w szpitalu przez dzieci.
 
W taki dzień i przy okazji takiej akcji nie mogło zabraknąć czerwono-białych elementów, ale skoro to Chrobry i jego kibice – także pomarańczowych. Stąd obecność klubowej maskotki, która jak zawsze wywołuje uśmiech na twarzach najmłodszych.