Pomiary, siłownia i boisko. Chrobry II wrócił do treningów

W poniedziałek zgodnie z planem Chrobry II rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej w 3 Lidze.
10-01-2023 09:19
autor: ŁJ
Pierwsze po i tak krótkiej przerwie spotkanie, bo zespół nie trenował wspólnie tylko przez okres świąteczno-noworoczny, zaczęło się od analizy składu ciała i zajęć w klubowej siłowni. W trakcie zimowych przygotowań najwięcej jednak będzie treningów na boisku i już we wtorek Pomarańczowo-Czarni mają dwie takie sesje, rano i przed południem.
 

Nie wszyscy zawodnicy grający w Chrobrym II jesienią trenują z resztą kadry, bo część z nich obecnie przygotowuje się z pierwszoligowcami. Nie tylko ci, którzy debiut w „jedynce” mają już za sobą, ale też inni, jak Natan Malczuk, Adrian Tworzydło czy Szymon Bartlewicz.

Pierwszy z pięciu sparingów Chrobry II rozegra w sobotę 28 stycznia, kiedy to podejmie Polonię Środa Wielkopolska. W kolejnych testach zmierzy się z Miedzią II Legnica, Cariną Gubin, Pogonią Nowe Skalmierzyce i Lechią Zielona Góra.

Runda wiosenna w 3 Lidze ruszy w pierwszy weekend marca (3-5.03). Chrobry II w tabeli zajmuje 14 miejsce, a ligę zacznie od domowego, bardzo ważnego dla układu spotkania z ostatnią w stawce Stalą Brzeg.